Jak vaši značku podpoříme?

arrows
ppc white

Účinným marketingem

Pomůžeme vám s kampaní založenou na platbě za kliknutí (Pay-per-click – PPC). Vyladíme optimalizaci pro vyhledávače (Search Engine Optimization – SEO). Zapracujeme na sociálních sítích. Postaráme se o pokročilý remarketing. Podle charakteru vašeho podnikání společně určíme, do čeho bude dobré se pustit, aby váš online marketing fungoval na výbornou.

vyvoj white

Kvalitním webem/e-shopem

Nejdříve si společně ujasníme, jaké jsou vaše požadavky na web/e-shop. Pak uděláme potřebnou analýzu, vypracujeme návrh a celé dílo vytvoříme. Věnovat se budeme i nástrojům pro analytiku.

Co získáte?

1. Spolehlivého partnera

Přes 15 let pomáháme firmám vydělávat pomocí internetu. Máme za sebou 450 webových realizací a bezpočet reklamních kampaní. Vážíme si vaší práce. Marketingovou strategii zaměřujeme co možná nejpřesněji podle vašich potřeb. Stejně jako výsledky. Za kvalitou našich služeb si stojíme. Důkazem jsou naše vlastní mezinárodní e-shopy.

8n.original
8l.original
10146-3236302e2e39302e31-2
8o.original
8m.original

2. Viditelné výsledky

Případovka PPC tiskárna volná shoda

Případová studie

Jak nám volná shoda pomohla zvýšit konverze o 120 %

120% růst objednávek
25% snížení ceny za konverzi
Zobrazit případovou studii

Říkají o nás

Jsme moc rádi, že jsme vsadili na firmu Next Vision. Pro naši volbu byla rozhodující nejen bezvadná prezentace firmy, její dosavadní zkušenosti a úspěchy u jiných projektů, ale také to, že jsme lidsky nastaveni na stejnou vlnu. Ceníme si toho, že agentura vložila do našeho projektu celé svoje srdce, takže veškerá komunikace od začátku probíhala tak, jako bychom byli všichni kolegové z jedné firmy a nikoliv „jen” obchodní partneři. Z rostoucích výsledků máme radost a dále náš e-shop rozvíjíme společnými silami.

Jitka Mandysová

Fleurop.cz

Říkají o nás

Společnost Next Vision jsme oslovili, aby nám pomohla s akvizicí nových studentů. Petr Myšák se se mnou sešel, vyslechl mě, a na základě toho učinil několik opatření. Už první den po spuštění kampaně mi začali psát noví zájemci a já byl naprosto nadšen. Spolupráce dle mých představ.

Ing. Tomáš Vrbický

Škola Da Vinci

Říkají o nás

Společnost Next Vision doporučujeme všem, kteří hledají partnera pro rychle, spolehlivě a kvalitně odvedenou práci. Petr Myšák a jeho tým odvedli výbornou práci při tvorbě a správě stránek a při jejich optimalizaci pro vyhledávače i ve chvílích, kdy bylo potřebné adekvátně reagovat na nastalou situaci.

MVDr. Eva Šmídová

svetgranulek.cz

Říkají o nás

Chtěl bych vám tímto poděkovat za spolupráci v uplynulém roce i za všechny náměty na zlepšení našeho webu, které hodnotím jako velmi přínosné.

David Luňák

ESET.cz

Říkají o nás

Spolupráce jak s p. Myšákem, tak s celým týmem společnosti Next Vision je nadstandardní a opravdu velice profesionální. Rozhodnutí spolupracovat s p. Myšákem s ohledem na skoro desetiletou spolupráci hodnotíme zpětně velice pozitivně a jsme rádi, že nám vždy pomohl posunout naše podnikání dál. A to v kontextu hledání funkčního řešení s dlouhodobou udržitelností, které zjednodušilo celkovou administraci.

Tomáš Horvát

top-crystal.cz

Říkají o nás

Vzájemné spolupráce s agenturou Next Vision si nesmírně vážíme. Naši důvěru si získali nejen díky rychlosti komunikace a řešení případných problémů, ale hlavně díky spolehlivé a profesionálně odvedené práci. Firma se nám stará o PPC reklamy, remarketing a správu sociálních sítí. Za nás opravdu velká spokojenost a můžeme všem jen doporučit. Během několika let spolupráce jsme se mnohokrát přesvědčili, že se na Next Vision můžeme maximálně spolehnout a dělá nám radost sledovat výsledky naší spolupráce. Jestli hledáte někoho, kdo Vám pomůže dál rozvíjet business, tak jste rozhodně na správné adrese.

Mgr. Jozef Cholp

incomputer.cz

Říkají o nás

Petra Myšáka jsem poznal již před mnoha lety a od té doby využíváme každý měsíc jeho služeb. Velice si cením jeho vstřícného jednání, navrhování vlastních řešení a kvalitně odvedené práce. Petr Myšák a jeho tým již pro nás dělali několik webových stránek a internetových obchodů. Tyto projekty také neustále vylepšují a rozvíjí. Zajišťují pro nás komplexní služby internetového marketingu již mnoho let. Vřele doporučuji!

Lukáš Štursa

levna-koupelna.cz

Říkají o nás

Společnost Next Vision v čele s panem Myšákem pro náš e-shop aktuálně zajišťuje komplexní služby v oblasti marketingové podpory. Přístup pana Myšáka a jeho týmu byl milým překvapením. Nejenže se plně zhostili úkolů dle vzájemných dohod, ale i vlastní aktivitou přináší další podněty a nápady, které nás vzájemně posouvají dál. Spolupráci mohu jen doporučit.

Petr Brandtl

Fajnzviratka.cz

Říkají o nás

Celkově hodnotím spolupráci s firmou Next Vision nejen jako velmi profesionální, ale i jako velmi úspěšnou a prospěšnou, s velmi solidními náklady na režii a s velkým přínosem pro mou společnost. Ať již v procesu aktivního získávání nových zákazníků, tak i z hlediska dlouhodobého konceptu rozvoje firmy.

MUDr. Václav Kopecký

Vedoucí lékař kliniky EsthetX

Říkají o nás

S Next Vision spolupracujeme téměř dva roky. Pomáhají nám k růstu brandu i výkonu e-shopu skrze facebook reklamy a spolupracujeme i na dalších projektech. Oceňuji rychlost a kvalitu spolupráce.

Concept – chytře vymyšleno pro život

my-concept.cz

Říkají o nás

S firmou Next Vision spolupracujeme téměř tři roky na několika projektech. Za celou dobu mohu pouze potvrdit skvělou komunikaci, individuální profesionální přístup, ale hlavně spolupráci, která přináší výsledky. Aby recenze nevypadala až příliš skvěle, rád bych napsal nějakou negativní věc, ale bohužel-bohudík žádná nebyla.

Igor Step

equil.cz

Říkají o nás

S Next Vision spolupracuji již řadu let a zatím velká spokojenost. Pokud hledáte někoho na správu online reklamy, tvorbu grafik a případně i úpravy webových stránek, můžu jen doporučit.

Denis Melas

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů

Máte dotaz či poptávku?

První telefonická konzultace je zcela zdarma

Nechte nám na sebe číslo a my vám zavoláme zpět.

Nemůžete zrovna volat? Napište nám zprávu zde a my se vám ozveme do 48 hodin.

Kliknutím na Zavolejte mi souhlasíte se zpracováním telefonního čísla za účelem vašeho kontaktování v souvislosti s vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 797 724 661
Rádi vás uslyšíme Po - Pá 08:00 - 16:30.

S kým že se vlastně uslyšíte?

Staň se součástí našeho týmu

Jsme profíci a hledáme profíky. Ale také fajn lidi do týmu.

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo