Ať už PPC kampaně využíváte nebo o nich zatím jen přemýšlíte, nezávazně vám navrhneme profesionální řešení na míru. Pro Google Ads, SKlik, Facebook i Instagram.

Facebook nebo Instagram už totiž dávno nejsou jen nástroje na budování image nebo vztahu se zákazníky, ale také zajímavé prodejní kanály, které běžně generují i 50 % online tržeb. Skutečně z nich i vy těžíte maximum?

Nastavit a udržovat v chodu efektivní reklamní kampaně není žádný med. Jak takový velký audit PPC účtů v praxi vypadá se můžete podívat v checklistu zdarma, který jsme pro vás vytvořili ZDE. Pokud se do takového auditu nechcete pouštět sami, jsme tu pro vás my.

V rámci základního auditu vyhodnotíme všechny klíčové parametry vašich reklamních účtů. Dostanete jasný seznam bodů, které můžeme hned změnit a zvýšit tak výkon vašeho podnikání. Jsme silný tým. Díky zkušenostem s více než 450 projekty máme know how i nástroje pro maximálně efektivní řízení PPC kampaní. Rosteme každý den společně s byznysy našich klientů. Zajímá vás, jak by nám to mohlo jít dohromady? Ozvěte se!

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo