Audit webu - Digitální agentura - Next Vision

Audit webu nebo e-shopu

Máte web? A můžeme ho vidět? Skutečně vám ještě slouží nebo už je čas přeleštit rodinné stříbro a zkontrolovat jeho bezpečí?

  • Ověříme rychlost webu i jeho mobilní verzi
  • Vyhodnotíme uživatelskou zkušenost s nákupem
  • Zmapujeme bezpečnostní slabiny a správnost zálohování
  • Doporučíme úpravy pro maximální výkon
Chci vědět jak Chci konzultaci zdarma

Firemní webové stránky mají především oslovit a přesvědčit vaše zákazníky. Každý druhý člověk před samotným nákupním rozhodnutím hledá informace na internetu. Ujistěte se, že vaše online prezentace skutečně pomáhá budovat vaše podnikání a je připravena i na případná rizika. Nezáleží, jestli prodáváte zboží nebo služby. Pomůžeme vám maximálně využít a ochránit výlohu vašeho podnikání.

Weby se špatným zabezpečením jsou snadným terčem nejrůznějších druhů útoků, jejichž cílem často bývá získání informací o uživatelích a jejich hesel. V lepším případě způsobí jen zpomalení webu, a tak nepřijdete o pověst, ale jen o zákazníky, kteří přejdou ke svižnější konkurenci. Pokud si vašich bezpečnostních děr všimne dřív Google, zařadíte se mezi tisíce blokovaných stránek týdně, jejichž škody jdou do miliard.

 

V rámci auditu vyhodnotíme klíčové parametry vašeho webu. Dostanete jasný seznam bodů, které můžeme hned změnit a zvýšit tak výkon nebo bezpečnost vašeho podnikání. Jsme silný tým. Díky zkušenostem s více než pětistovkou svěřených webů a e-shopů máme know how i nástroje pro každodenní i dlouhodobé výzvy, které přináší neustále se měnící online prostředí. Rosteme každý den společně s byznysy našich klientů. Zajímá vás, jak by nám to mohlo jít dohromady? Ozvěte se!

Jak pracujeme

Odstartujte s námi úspěšný web

vize-a-cile-projektu

Vize a cíle projektu

Máme pro vás připravený úvodní dotazník, kde zjišťujeme vize a cíle vašeho projektu. Projekty řídíme s lehkostí a dodržujeme, co jsme slíbili.

Technická specifikace

Technická specifikace

K projektům připravujeme detailní technickou specifikaci, kde si s vámi probereme vaše přání a požadavky.

Plánujeme postup

Plánujeme postup

Plán krok za krokem. Definujeme, jak budeme při vývoji postupovat, takže nedochází k nenadálým zdražováním projektu. Během vývoje jsme s vámi v pravidelném kontaktu.

Marketing

Marketing

Na projekt se díváme i z marketingového pohledu, chceme aby váš web vydělával.

Proaktivní přístup

Proaktivní přístup

Proaktivně pro váš projekt přinášíme kreativní a zajímavé nápady, které ho posouvají dále.

Dodržujeme termíny

Dodržujeme termíny

Dodržujeme termíny a držíme slovo. V případě zpoždění projektu vám dáme slevu.

Řešení konzultujeme

Řešení konzultujeme

Jsme kritičtí, zadání vždy konzultujeme na úrovni celého týmu a hodnotíme, zda jsou zvolená řešení vhodná pro váš projekt. Naše weby vám umí vydělávat peníze.

Obchodní tajemství

Obchodní tajemství

Ctíme obchodní tajemství, informace o vašem projektu nikde nešíříme.

Potisk triček
Vzdušín

Pomáhali jsme značkám

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za pvní telefonickou konzultaci nic neplatíte.

V ideálním světě bychom měli čas na spam. V něm ale nežijeme a tak vás spamovat nebudeme. Své údaje nám tak dáváte za účelem vyřízení poptávky a nic víc.