Weby se špatným zabezpečením jsou snadným terčem nejrůznějších druhů útoků, jejichž cílem často bývá získání informací o uživatelích a jejich hesel. V lepším případě způsobí jen zpomalení webu, a tak nepřijdete o pověst, ale jen o zákazníky, kteří přejdou ke svižnější konkurenci. Pokud si vašich bezpečnostních děr všimne dřív Google, zařadíte se mezi tisíce blokovaných stránek týdně.

V rámci auditu vyhodnotíme klíčové parametry vašeho webu. Dostanete jasný seznam bodů, které můžeme hned změnit a zvýšit tak výkon nebo bezpečnost vašeho podnikání. Zkontrolujeme, zda váš web obsahuje aktuální analytické nástroje, které vám pomohou poznat a rozšířit vaše publikum.

Pomáháme vám růst už 14 let

Jsme silný tým. Díky zkušenostem s více než pětistovkou svěřených webů a e-shopů máme know how i nástroje pro každodenní i dlouhodobé výzvy, které přináší neustále se měnící online prostředí. Chceme, aby i byznysy našich klientů šly s dobou a aktuálními trendy. Pomáháme podnikatelům růst a s nimi rosteme i my.

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo