Vzdušín.cz, o kterém pravidelně blogujeme a trošku jsme se o něm rozpovídali také zde, funguje již 9. rokem. A je to opravdu jízda – z malého prodejce klimatizací a čističek vzduchu jsme vyrostli v mezinárodní obchod s měsíčním obratem v řádech několika milionů. Náš sortiment průběžně obohacujeme, například před nedávnem jsme zařadili nové produkty pod vlastní značkou AERIUM. Nově tak u nás můžete koupit také elektrokoloběžky, drony nebo RC modely.

Momentálně působíme v pěti evropských zemích a v následujících letech plánujeme naši působnost rozšířit. 

Díky našemu affiliate programu můžete začít vydělávat s námi. Jak může takové partnerství fungovat? 

Případová studie: 250 tisíc během dvou let

Spolupracujeme jak s menšími obsahovými weby, tak evropskými giganty, jejichž weby navštěvují statisíce uživatelů měsíčně. 

Například jeden z našich partnerů vlastní několik recenzních webů v různých jazycích. I v našich končinách jste se jistě setkali s alespoň jedním z nich, jeho recenze na elektroniku, produkty do domácnosti nebo hobby produkty jsou totiž velmi populární.

V červnu 2020 se zaregistroval do našeho affiliate programu a od té doby s námi dosáhl rekordního zisku – konkrétně k datu 16.1.2023 vydělal 245 626 Kč!

Tohoto impozantního výsledku dosáhl tým nejmenovaného webu díky práci na recenzích klimatizací a nově i elektrokoloběžek.

Co zahrnuje affiliate spolupráce se Vzdušín.cz?

Pokud máte web s obsahem zaměřeným na zařízení na úpravu vzduchu a chytré přístroje, pak vám affiliate spolupráce může přinést zajímavé peníze. Konkrétně budete získávat 9% provizi při prodeji produktů Olimpia Splendid a 6% provizi u všech ostatních značek. Provize se počítají z hodnoty prodaného zboží bez poštovného a DPH.

Výplatní minimum je 1 000 Kč a schválení konverzí provádíme 1 × měsíčně. Navíc poskytujeme bezplatné doručení objednávek nad 2 000 Kč, a průměrná hodnota objednávek přes naše affiliate partnery se pohybuje okolo 6 500 Kč.

Pokud provozujete recenzní web stejně jako zmíněný partner, můžeme vám zapůjčit produkty k recenzi zdarma a v případě vašeho zájmu můžete do textu přidat affiliate odkazy.

Teprve s affiliate marketingem chcete začít?

V případě, že nevíte, jak s affiliate marketingem začít, máme pro vás pár tipů. Začněte tím, že si prohlédnete náš e-shop a vyberete si produkt, který je pro vás nejzajímavější. Poté se registrujte jako náš affiliate partner.

Následně začněte tvořit obsah, ve kterém budete produkt nabízet. Může se jednat o články, videa, posty na sociálních sítích, ale také produktové recenze, srovnání a testy. Do každého textu nezapomeňte přidat svůj unikátní affiliate odkaz, na který může uživatel kliknout a dostat se tak na naši prodejní stránku. Pakliže realizuje objednávku, budeme vědět, že máme započítat provizi právě vám.

Můžete propagovat libovolný počet produktů, vždy se však snažte tvořit co nejdůvěryhodnější obsah, aby zákazníci mohli učinit informované rozhodnutí.

Chci se připojit do programu!