Chystáte se na Czech On-line Expo 2020? Stavte se za námi! - Digitální agentura - Next Vision
8. 3. 2020

Chystáte se na Czech On-line Expo 2020? Stavte se za námi!

30. září odstartuje na pražském Výstavišti Holešovice 3. ročník největšího tuzemského veletrhu na téma e-commerce a online byznysu – Czech Online Expo 2020. Na akci se představí více než stovka firem, přičemž mezi stánky najdete i ten náš. Zastavte se třeba na nezávaznou konzultaci u šálku kávy.

Myšlenka veletrhu Czech On-line Expo je jednoduchá: spojit během dvou dnů co možná nejvíce podnikatelů, firem a jednotlivců, kteří se zajímají o internetové podnikání a prodej. Zváni jsou všichni – je jedno, jestli jste v online byznysu už řadu let a oplýváte zkušenostmi, nebo se na vstup do tohoto odvětví teprve chystáte.

Veletrh expo

30. září odstartuje na pražském Výstavišti Holešovice 3. ročník největšího tuzemského veletrhu na téma e-commerce a online byznysu.

 

Místo pro nové postřehy i kontakty

Na prostoru o téměř 7 tisících metrů čtverečných se během letošního ročníku představí více než sto firem, promluví na 150 řečníků a proběhne 15 tematických konferencí. Není od věci dodat, že samotní pořadatelé letos očekávají až 7 tisíc návštěvníků, je tedy jasné, že prostor k networkingu a vzdělávání tady bude opravdu velký.

 

Zdarma s vámi zkonzultujeme váš business

Právě prostředí Czech On-line Expa je skvělou půdou pro úvodní setkání s vámi. Ve dnech 30. září i 1. října najdete náš Next Vision stánek mezi vystavujícími firmami. Bereme s sebou kávovar, takže se k nám určitě zastavte. Rádi si s vámi popovídáme o vašem byznysu, e-shopu a o tom, co vás třeba aktuálně trápí nebo byste chtěli do budoucna posunout na novou úroveň.

Bavit se můžeme o čemkoli – od nastavení e-shopu, přes správu webu až po zefektivnění online marketingu. A ještě dostanete to kafe.

Konzultace u kávy

I když nevypadáme jako pánové na fotografii, takhle nějak si ten pokec u kávy představujeme.

 

Budeme rádi, když se zastavíte, my se na vás těšíme. A abychom nezapomněli – pokud při nákupu vstupenky použijete kód „nextvision“, čeká na vás 50% sleva na vstup.

 

MÁTE DOTAZ ČI POPTÁVKU?

Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět

První telefonická konzultace je zcela zdarma

V ideálním světě bychom měli čas na spam. V něm ale nežijeme a tak vás spamovat nebudeme. Své údaje nám tak dáváte za účelem vyřízení poptávky a nic víc.
Přečtěte si i něco dalšího

Profit first finannční řízení

ČLÁNEK

Profit First: Naordinujte financím dietu

Kolikrát jste si vy – podnikatelé a majitelé firem vypláceli nižší mzdu než ostatním zaměstnancům ve vlastní firmě? Kolikrát jste si dokonce řekli, že pro zdraví firmy si raději vyplácet mzdu vůbec nebudete? Když se vás někdo zeptá, jaký máte … Číst více

Reklama na sociálních sítích

ČLÁNEK

Podcast #2: Jak dělat placené kampaně na sociálních sítích

Tomáš Karásek patří mezi TOP 10 Facebook specialistů v ČR a v dnešním podcastu nám ve stručnosti představí, jak vytvořit účinné reklamní kampaně na Facebooku a Instagramu. Co od Facebook kampaní očekávat a jaké jsou nejdůležitější body účinné správy kampaní? … Číst více