Chystáte se na Czech On-line Expo 2020? Stavte se za námi! - Digitální agentura - Next Vision
8. 3. 2020

Chystáte se na Czech On-line Expo 2020? Stavte se za námi!

30. září odstartuje na pražském Výstavišti Holešovice 3. ročník největšího tuzemského veletrhu na téma e-commerce a online byznysu – Czech Online Expo 2020. Na akci se představí více než stovka firem, přičemž mezi stánky najdete i ten náš. Zastavte se třeba na nezávaznou konzultaci u šálku kávy.

Myšlenka veletrhu Czech On-line Expo je jednoduchá: spojit během dvou dnů co možná nejvíce podnikatelů, firem a jednotlivců, kteří se zajímají o internetové podnikání a prodej. Zváni jsou všichni – je jedno, jestli jste v online byznysu už řadu let a oplýváte zkušenostmi, nebo se na vstup do tohoto odvětví teprve chystáte.

Veletrh expo

30. září odstartuje na pražském Výstavišti Holešovice 3. ročník největšího tuzemského veletrhu na téma e-commerce a online byznysu.

 

Místo pro nové postřehy i kontakty

Na prostoru o téměř 7 tisících metrů čtverečných se během letošního ročníku představí více než sto firem, promluví na 150 řečníků a proběhne 15 tematických konferencí. Není od věci dodat, že samotní pořadatelé letos očekávají až 7 tisíc návštěvníků, je tedy jasné, že prostor k networkingu a vzdělávání tady bude opravdu velký.

 

Zdarma s vámi zkonzultujeme váš business

Právě prostředí Czech On-line Expa je skvělou půdou pro úvodní setkání s vámi. Ve dnech 30. září i 1. října najdete náš Next Vision stánek mezi vystavujícími firmami. Bereme s sebou kávovar, takže se k nám určitě zastavte. Rádi si s vámi popovídáme o vašem byznysu, e-shopu a o tom, co vás třeba aktuálně trápí nebo byste chtěli do budoucna posunout na novou úroveň.

Bavit se můžeme o čemkoli – od nastavení e-shopu, přes správu webu až po zefektivnění online marketingu. A ještě dostanete to kafe.

Konzultace u kávy

I když nevypadáme jako pánové na fotografii, takhle nějak si ten pokec u kávy představujeme.

 

Budeme rádi, když se zastavíte, my se na vás těšíme. A abychom nezapomněli – pokud při nákupu vstupenky použijete kód „nextvision“, čeká na vás 50% sleva na vstup.

 

MÁTE DOTAZ ČI POPTÁVKU?

Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět

První telefonická konzultace je zcela zdarma

V ideálním světě bychom měli čas na spam. V něm ale nežijeme a tak vás spamovat nebudeme. Své údaje nám tak dáváte za účelem vyřízení poptávky a nic víc.
Přečtěte si i něco dalšího

Reklama na sociálních sítích

ČLÁNEK

Podcast #2: Jak dělat placené kampaně na sociálních sítích

Tomáš Karásek patří mezi TOP 10 Facebook specialistů v ČR a v dnešním podcastu nám ve stručnosti představí, jak vytvořit účinné reklamní kampaně na Facebooku a Instagramu. Co od Facebook kampaní očekávat a jaké jsou nejdůležitější body účinné správy kampaní? … Číst více

Graf

ČLÁNEK

E-commerce zažívá nový boom. Které segmenty pandemie nakopla?

Podíl e-commerce v České republice během posledních let roste poměrně stabilním tempem. Aktuálně internetové nákupy tvoří asi 11,5 % celkového maloobchodního obratu. Pandemie COVID-19 s sebou ale do společnosti přinesla změnu, kterou bychom si ještě před pár měsíci neuměli ani představit. A … Číst více