Dobrý byznys netvoří jen profit!

Protože online marketing netvoří jen výkon. Stejně jako dobrý byznys netvoří jen profit. 

Sdílené hodnoty, důvěra a jasný postoj přinášejí trvale udržitelné kvality. S výhodou pro všechny. Každý z nás může přispět svou malou troškou do mlýna. A my cítíme, že teď je řada na nás. Nejen protože se nám už dlouho v podnikání daří. Ale protože je fajn, snažit se ze světa dělat lepší místo k životu, kdykoli je to možné. A kdy jindy, když ne teď.

Dejte svůj TIP na firmu, o které by měl vědět celý svět.

Víme, jak nesmírně obtížné je prorazit na internetu, když jste na všechno sami. Velcí hráči si na internetu naši pozornost jednoduše koupí, ale ti menší zůstávají často neviditelní, i když mají skvělé produkty a srdce na dlani. Jedné takové firmě jsme se letos rozhodli zdarma pomoci nakopnout marketing a vám ukázat, jak to můžete dokázat také. Uvědomujeme si přitom, že být jen vidět dnes nestačí. Chce to víc.

Proto jsme se v týmu dohodli, že do toho letos šlápneme a každý z nás profíků od vývojáře, přes projekťáky, ppc specialisty a branďáky pomůže jednomu vybranému projektu zdarma.  Od Vás pak potřebujeme pomoci s výběrem a šířením tohoto dobrého projektu do světa.

A co pro firmu Next Vision udělá?

Next Vision je digitální agentura. Naší silnou stránkou je svět internetu, kde malým i větším firmám již 14 let pomáháme vytvořit silný prodejní kanál pro jejich zákazníky. Věříme přitom, že má smysl prodávat jen to, co stojí za to koupit. A takovým firmám pomáháme vytvořit značku, najít vhodnou strategii, nastavit kampaně a poslat do světa příběh, který stojí za to vyprávět. Nyní můžete být součástí jednoho takového příběhu i vy. 

Piště nám prosím vaše tipy do 28. 2. 2021.  Na začátku března vybereme firmu, které po celý rok 2021 budeme zdarma pomáhat dostat její byznys na novou úroveň. Tak vybírejte pečlivě. Třeba společně uděláme ze světa zas o kousek lepší místo k životu. Děkujeme!