Smartsupp - Buďte svým zákazníkům blíž - Digitální agentura - Next Vision
24. 8. 2016

Smartsupp – Buďte svým zákazníkům blíž

Aplikace Smartsupp přidává obchodníkům na internetu možnost jak efektivně komunikovat se zákazníkem v reálném čase a odpovídat tak na jejich dotazy, které mohou stát v cestě jejich nákupu. Smartsupp lze zároveň využít jako nástroj při optimalizaci vašich kampaní. 

Primárně aplikace slouží pro komunikaci se zákazníky, kteří potřebují dodatečné informace, zajímá je proces vyřízení objednávky nebo mnoho dalšího. Operátor tak může se zákazníkem snadno komunikovat v reálném čase a díky tomu tak lze předejít situaci, kdy zákazník v takových případech odchází do jiného obchodu nebo nákup kvůli chybějící informaci odkládá. Komunikovat se zákazníky je možné i z mobilu nebo tabletu.

Automatické zprávy

Vhodné také může být nastavení automatických zpráv, které se návštěvníkům zobrazí jen za vámi konkrétně zvolených podmínek. Lze tedy například oslovit zákazníka, když si dlouho prohlíží popis produktu a je pravděpodobné, že hledá nějakou konkrétní informaci, která je nutná při jeho rozhodovacím procesu. Mnoho zákazníků také zajímá přesná doba doručení, ikdyž je uvedena na webu.

Optimalizace kampaní 

Při optimalizaci kampaní můžete přijít na to, že problém je někde na vstupní stránce. Jenže kde? Díky videonahrávkám, které si můžete v aplikaci spustit tak můžete snadno najít achilovu patu vašeho objednávkového procesu a snadno ji zalepit. Můžete tak zjistit, ve které konkrétní fázi objednávky zákazník končí a velmi často i z jakého důvodu. Například přijdete na to, že se mu nelíbí cena dopravy, nebo má potíže s přehledností jednotlivých kroků.    

<center>

Spolupráce s Google Analytics

Online chat velmi dobře spolupracuje s Google Analytics. Výsledky pak vidíte v rozhraní Analytics v záložce Chování/Události. Přičemž aplikace štítkuje velmi přehledně. Přikládáme obrázek, který popisuje vliv aplikace na konverzní poměr obchodu. Pokud se zákazníky komunikujete, vyplatí se vám to.

Dostupné jazyky a uživatelé

Aplikace funguje  ve 13 jazycích. Hlavní výhodou Smartsupp oproti konkurenci je právě možnost živého sledování pohybu zákazníků na webu a následná možnost přesnější pomoci ze strany operátora chatu. Mezi uživatele aplikace patří například Alza.cz, Seznam.cz, Renocar nebo Microsoft.

 

 

MÁTE DOTAZ ČI POPTÁVKU?

Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět

První telefonická konzultace je zcela zdarma

V ideálním světě bychom měli čas na spam. V něm ale nežijeme a tak vás spamovat nebudeme. Své údaje nám tak dáváte za účelem vyřízení poptávky a nic víc.
Přečtěte si i něco dalšího

Profit first finannční řízení

ČLÁNEK

Profit First: Naordinujte financím dietu

Kolikrát jste si vy – podnikatelé a majitelé firem vypláceli nižší mzdu než ostatním zaměstnancům ve vlastní firmě? Kolikrát jste si dokonce řekli, že pro zdraví firmy si raději vyplácet mzdu vůbec nebudete? Když se vás někdo zeptá, jaký máte … Číst více

Reklama na sociálních sítích

ČLÁNEK

Podcast #2: Jak dělat placené kampaně na sociálních sítích

Tomáš Karásek patří mezi TOP 10 Facebook specialistů v ČR a v dnešním podcastu nám ve stručnosti představí, jak vytvořit účinné reklamní kampaně na Facebooku a Instagramu. Co od Facebook kampaní očekávat a jaké jsou nejdůležitější body účinné správy kampaní? … Číst více