Uvažujete o otevření kamenné prodejny? Zveme vás na konferenci RC Start - Digitální agentura - Next Vision
11. 12. 2019

Uvažujete o otevření kamenné prodejny? Zveme vás na konferenci RC Start

Zveme vás na konferenci RC Start, která je zaměřena na rozjezd a provoz maloobchodního prodeje v kamenných pobočkách. Můžete se dočkat přednášek například od firem Seznam nebo Shoptet.

Pro obchodníky ve všech fázích

Celá akce proběhne 6. února 2020 v prostorách Kaiserštejnského paláce na Malostranském náměstí v Praze a vítáni jsou všichni provozovatelé e-shopů, kteří uvažují o expanzi svého podnikání směrem do „skutečného světa“. Dveře jsou ale samozřejmě otevřené i těm, kteří o vstupu do světa obchodu teprve uvažují – a teprve například hledají ten vhodný produkt, cílovou skupinu zákazníků nebo přístup k marketingu.

Člověk by sice docela snadno mohl získat pocit, že dnes se všechno podstatné odehrává právě na internetu – ale i tahle mince má druhou stranu. Náklady na internetovou reklamu se stále zvyšují a některé typy produktů jsou často lepší koupit osobně a takzvaně si je „osahat“.

 

Ti nejlepší odborníci na kamenné prodejny na jednom místě

Výběr vhodných prodejních prostor, dohodnutí podmínek s jejich pronajímatelem nebo seznámení se se všemi úředními a jinými náležitostmi chodu kamenného obchodu – to všechno jsou témata, která budou mít v programu RC Start své místo.

Krom získání cenných rad a poznatků bude událost také jako stvořená pro networkingové aktivity – můžete získat přímé kontakty na zástupce většiny tuzemských shopping center; vašemu týmu tak odpadnou dlouhé hodiny strávené vyhledáváním a obvoláváním kontaktů.

Zmíněné možnosti konzultací navíc nebudou vázány jen na konkrétní místo a datum. Vaše obchodní záměry a koncepty budete po dobu 8 měsíců moci konzultovat s vybranými odborníky na chod shopping center nejen u nás, ale i na Slovensku.

 

Všechny konzultace za jednu cenu

Jednotný vstup na konferenci činí 6 800 Kč, na místě 9 800 Kč. Vzhledem k tomu, že na jednom místě dostanete přístup k celé řadě odborníků a poradců (jejichž hodinové sazby se mohou hravě vyšplhat do tisíců), může se pro vaše budoucí podnikání jednat o zajímavou úsporu.

V roce 2019 proběhl již 16. ročník RetailCon konference. Zdroj: Centers.cz

 

Za celou konferencí stojí společnost Centers Publishing, s.r.o., která je podepsána rovněž pod úspěšným eventem RetailCon. Na tom se v roce 2020 již po sedmnácté setkají ředitelé (popřípadě jejich zástupci) tuzemských shopping center, parků a dalších komerčních prostor k pronájmu.

Takový pronájem samozřejmě není nijak lacinou záležitostí – pokud jste ale třeba už úspěšní hráči v internetových vodách, byla by škoda své portfolio nerozšířit. Anebo na konferenci naopak zjistíte, že off-line prostředí zkrátka a dobře není pro vás tím pravým. A i takový poznatek má svou cenu.

MÁTE DOTAZ ČI POPTÁVKU?

Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět

První telefonická konzultace je zcela zdarma

V ideálním světě bychom měli čas na spam. V něm ale nežijeme a tak vás spamovat nebudeme. Své údaje nám tak dáváte za účelem vyřízení poptávky a nic víc.
Přečtěte si i něco dalšího

Veletrh expo

ČLÁNEK

Chystáte se na Czech On-line Expo 2020? Stavte se za námi!

Myšlenka veletrhu Czech On-line Expo je jednoduchá: spojit během dvou dnů co možná nejvíce podnikatelů, firem a jednotlivců, kteří se zajímají o internetové podnikání a prodej. Zváni jsou všichni – je jedno, jestli jste v online byznysu už řadu let a … Číst více

chrome-zabezpeceni-https

ČLÁNEK

Nezabezpečeným webům už zvoní hrana

O výhodách webových stránek, které jsou provozovány na zabezpečeném protokolu HTTPS, se v internetové komunitě mluví již několik let – pokud jste ale vy osobně přechod z HTTP zatím nepodstoupili, máte nejvyšší čas. Už příští měsíc totiž spatří světlo světa … Číst více