Uvažujete o otevření kamenné prodejny? Zveme vás na konferenci RC Start - Digitální agentura - Next Vision
11. 12. 2019

Uvažujete o otevření kamenné prodejny? Zveme vás na konferenci RC Start

Zveme vás na konferenci RC Start, která je zaměřena na rozjezd a provoz maloobchodního prodeje v kamenných pobočkách. Můžete se dočkat přednášek například od firem Seznam nebo Shoptet.

Pro obchodníky ve všech fázích

Celá akce proběhne 6. února 2020 v prostorách Kaiserštejnského paláce na Malostranském náměstí v Praze a vítáni jsou všichni provozovatelé e-shopů, kteří uvažují o expanzi svého podnikání směrem do „skutečného světa“. Dveře jsou ale samozřejmě otevřené i těm, kteří o vstupu do světa obchodu teprve uvažují – a teprve například hledají ten vhodný produkt, cílovou skupinu zákazníků nebo přístup k marketingu.

Člověk by sice docela snadno mohl získat pocit, že dnes se všechno podstatné odehrává právě na internetu – ale i tahle mince má druhou stranu. Náklady na internetovou reklamu se stále zvyšují a některé typy produktů jsou často lepší koupit osobně a takzvaně si je „osahat“.

 

Ti nejlepší odborníci na kamenné prodejny na jednom místě

Výběr vhodných prodejních prostor, dohodnutí podmínek s jejich pronajímatelem nebo seznámení se se všemi úředními a jinými náležitostmi chodu kamenného obchodu – to všechno jsou témata, která budou mít v programu RC Start své místo.

Krom získání cenných rad a poznatků bude událost také jako stvořená pro networkingové aktivity – můžete získat přímé kontakty na zástupce většiny tuzemských shopping center; vašemu týmu tak odpadnou dlouhé hodiny strávené vyhledáváním a obvoláváním kontaktů.

Zmíněné možnosti konzultací navíc nebudou vázány jen na konkrétní místo a datum. Vaše obchodní záměry a koncepty budete po dobu 8 měsíců moci konzultovat s vybranými odborníky na chod shopping center nejen u nás, ale i na Slovensku.

 

Všechny konzultace za jednu cenu

Jednotný vstup na konferenci činí 6 800 Kč, na místě 9 800 Kč. Vzhledem k tomu, že na jednom místě dostanete přístup k celé řadě odborníků a poradců (jejichž hodinové sazby se mohou hravě vyšplhat do tisíců), může se pro vaše budoucí podnikání jednat o zajímavou úsporu.

V roce 2019 proběhl již 16. ročník RetailCon konference. Zdroj: Centers.cz

 

Za celou konferencí stojí společnost Centers Publishing, s.r.o., která je podepsána rovněž pod úspěšným eventem RetailCon. Na tom se v roce 2020 již po sedmnácté setkají ředitelé (popřípadě jejich zástupci) tuzemských shopping center, parků a dalších komerčních prostor k pronájmu.

Takový pronájem samozřejmě není nijak lacinou záležitostí – pokud jste ale třeba už úspěšní hráči v internetových vodách, byla by škoda své portfolio nerozšířit. Anebo na konferenci naopak zjistíte, že off-line prostředí zkrátka a dobře není pro vás tím pravým. A i takový poznatek má svou cenu.

MÁTE DOTAZ ČI POPTÁVKU?

Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět

První telefonická konzultace je zcela zdarma

V ideálním světě bychom měli čas na spam. V něm ale nežijeme a tak vás spamovat nebudeme. Své údaje nám tak dáváte za účelem vyřízení poptávky a nic víc.
Přečtěte si i něco dalšího

Profit first finannční řízení

ČLÁNEK

Profit First: Naordinujte financím dietu

Kolikrát jste si vy – podnikatelé a majitelé firem vypláceli nižší mzdu než ostatním zaměstnancům ve vlastní firmě? Kolikrát jste si dokonce řekli, že pro zdraví firmy si raději vyplácet mzdu vůbec nebudete? Když se vás někdo zeptá, jaký máte … Číst více

Reklama na sociálních sítích

ČLÁNEK

Podcast #2: Jak dělat placené kampaně na sociálních sítích

Tomáš Karásek patří mezi TOP 10 Facebook specialistů v ČR a v dnešním podcastu nám ve stručnosti představí, jak vytvořit účinné reklamní kampaně na Facebooku a Instagramu. Co od Facebook kampaní očekávat a jaké jsou nejdůležitější body účinné správy kampaní? … Číst více