Online marketing pro zahraniční expanzi eshopu

Mámě ověřené metody pro vstup na nové zahraniční trhy. Každý vstup na nový trh skrývá podnikatelské riziko. S námi zvednete šanci úspěchu na zahraničním trhu. Budou pro vás vhodnější reklamy ve vyhledávání, zahraničí srovnávače zboží, sociální média, SEO, PR nebo třeba marketplaces? Analyzujeme situaci a navrhneme vám individuální strategii.

Máme mezinárodní zkušenosti

Realizujeme online marketing v různých částech světa. Provozujeme vlastní zahraniční projekty a e-shopy. Máme zkušenosti v zemích jako je Slovensko, Maďarsko, Polsko, Německo, Rumunsko, Itálie ale také třeba USA, Thajsko a Filipíny. Svěřte nám analýzy, strategie, správu zahraniční PPC nebo třeba mezinárodní SEO. 

Používáme mezinárodní reklamní platformy Google Ads, Facebook Ads ale i lokální média jako je třeba maďarské Arukereso, polské Ceneo nebo třeba německé Idealo. Pomůžeme vám s expanzí také přes marketplaces jako je Amazon, EMAG, Mall, Alza.

Jaké nástrahy expanze e-shopu vás čekají

 • Průzkum trhu – na jiných trzích mohou být jiné zvyklosti, očekávání i konkurence
 • Zákaznická podpora – zákazník bude očekávat komunikaci v jeho jazyce
 • Bankovní účet – budete potřebovat místní číslo bankovního účtu
 • Lokalizované obchodní podmínky – pozor, toto není pouze překlad textu
 • Registrace k DPH (One Stop Shop) – každý země má nastavený limit a pak musíte odvádět místní DPH
 • Sběrné místo – budou mít kam zákazníci posílat vratky a reklamace?
 • Dodavatelé – můžete vaše zboží prodávat také v zahraničí?
 • Ceny a marže – dokážete na místním trhu konkurovat? Zahrnujete také náklady za logistiku a propagaci?
 • Dopravci a platební metody – dodržujte lokální zvyklosti. Nedůvěryhodná platební brána v jiném jazyce dramaticky sníží konverzní poměr. 
 • Důvěryhodnost – získejte a zobrazujete hodnocení od místních autorit 
 • Online marketing – bez propagace vás na zahraničním trhu nikdo neobjeví
 • Další nástrahy a postupy, které je potřeba si ohlídat, můžete najít v checklistu pro expanzi e-shopu do zahraničí, který jsme pro vás vytvořili ZDE.

Spolu s ověřenými partnery vás provedeme úspěšnou expanzí na zahraniční trhy!

profilovka-petr-2020-2

Garant spokojenosti

Světem zahraniční expanze vás provede Petr. Ten ji má ozkoušenou na vlastních projektech — tím hlavním je pak Vzdušín.cz, který svoje produkty prodává ve čtyřech evropských zemích. Petr je srdcem naší agentury a zapáleným internetovým podnikatelem již od roku 2006. Mimo jiné pomáhal s rozvojem známých firem Concept, Philco nebo Remko. Je držitelem mnoha certifikátů a neustále se dívá po způsobech, jak posunout fungování Next Vision a e-commerce projektů na novou úroveň.

„Práce je pro mě posláním a vášní. Za 15 let praxe jsem měl možnost nahlédnout do mnoha byznysů, což mi dalo představu o tom, jak řídit i vlastní projekty a motivovat náš tým k co možná nejlepším výsledkům. Kromě mých pracovních aktivit jsem nadšeným vytrvalostním sportovcem a doma mám úžasnou chápající manželku a děti. Rodina je mým nekonečným zdrojem energie.“

Případová studie

Expanze eshopu do zahraničí s nově vytvořenou značkou

7kroků přípravy
1nový zahraniční trh
Zobrazit případovou studii

Případová studie

Úvodní analýza a průzkum trhu zvýšily tržby o 11 milionů

20hodin analýzy
10nových TOP produktů
Zobrazit případovou studii

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň?

Jaký máte celkový rozpočet na marketing a reklamu?

K jaké investici se nejvíce blížíte? Tuto informaci potřebujeme proto, abychom si udělali lepší obrázek o rozsahu možné spolupráce.
20 000 KčS takovým rozpočtem vám v marketingu nedokážeme pomoci. A pravděpodobně ani naše konkurence.
50 000 KčPočítejte spíše s jednorázovými pracemi. Budeme se snažit, abyste příště klikli více doprava!
200 000 KčMáte menší projekt? Tento rozpočet nám na jeho pravidelné opečovávání bude stačit.
500 000 KčInvestice do kvalitního marketingu se vyplatí. Děkujeme, že jste si toho vědomi!
1 000 000 KčJde vidět, že to s vaší snahou myslíte vážně. Využijeme všech dostupných sil. Pozor — po zboží ve vašich skladech se jen zapráší.
100 000 000 KčStátní zakázky neděláme. Nebo jste vyhráli v loterii?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich údajů společností Next Vision pro účely kontaktování Vaší osoby v rámci odeslané poptávky či dotazu.

Pokud neradi čekáte, můžete nám rovnou zavolat.

+420 797 724 661

Petr Myšák, jednatel, kontakt

 

Spojeni budete s Petrem, který rád pomůže vašemu byznysu.
Telefonicky se s námi můžete spojit od pondělí do pátku v časech 8:00 - 16:30

Říkají o nás

Jsme moc rádi, že jsme vsadili na firmu Next Vision. Pro naši volbu byla rozhodující nejen bezvadná prezentace firmy, její dosavadní zkušenosti a úspěchy u jiných projektů, ale také to, že jsme lidsky nastaveni na stejnou vlnu. Ceníme si toho, že agentura vložila do našeho projektu celé svoje srdce, takže veškerá komunikace od začátku probíhala tak, jako bychom byli všichni kolegové z jedné firmy a nikoliv „jen” obchodní partneři. Z rostoucích výsledků máme radost a dále náš e-shop rozvíjíme společnými silami.

Jitka Mandysová

Fleurop.cz

Říkají o nás

S pomocí týmu Next Vision jsme dosáhli ohromujícího nárůstu konverzí a zisku. Jejich profesionální přístup, pečlivá analýza a strategické rozhodnutí přinesly hotový zázrak :-). Doporučuji všem, kteří hledají skvělého partnera pro PPC správu či SEO.

Tomáš Kalusek

Color Factory s.r.o.

 

Říkají o nás

Chtěl bych vám tímto poděkovat za spolupráci v uplynulém roce i za všechny náměty na zlepšení našeho webu, které hodnotím jako velmi přínosné.

David Luňák

ESET.cz

Říkají o nás

Spolupráce jak s p. Myšákem, tak s celým týmem společnosti Next Vision je nadstandardní a opravdu velice profesionální. Rozhodnutí spolupracovat s p. Myšákem s ohledem na skoro desetiletou spolupráci hodnotíme zpětně velice pozitivně a jsme rádi, že nám vždy pomohl posunout naše podnikání dál. A to v kontextu hledání funkčního řešení s dlouhodobou udržitelností, které zjednodušilo celkovou administraci.

Tomáš Horvát

top-crystal.cz

Říkají o nás

Vzájemné spolupráce s agenturou Next Vision si nesmírně vážíme. Naši důvěru si získali nejen díky rychlosti komunikace a řešení případných problémů, ale hlavně díky spolehlivé a profesionálně odvedené práci. Firma se nám stará o PPC reklamy, remarketing a správu sociálních sítí. Za nás opravdu velká spokojenost a můžeme všem jen doporučit. Během několika let spolupráce jsme se mnohokrát přesvědčili, že se na Next Vision můžeme maximálně spolehnout a dělá nám radost sledovat výsledky naší spolupráce. Jestli hledáte někoho, kdo Vám pomůže dál rozvíjet business, tak jste rozhodně na správné adrese.

Mgr. Jozef Cholp

incomputer.cz

Říkají o nás

Petra Myšáka jsem poznal již před mnoha lety a od té doby využíváme každý měsíc jeho služeb. Velice si cením jeho vstřícného jednání, navrhování vlastních řešení a kvalitně odvedené práce. Petr Myšák a jeho tým již pro nás dělali několik webových stránek a internetových obchodů. Tyto projekty také neustále vylepšují a rozvíjí. Zajišťují pro nás komplexní služby internetového marketingu již mnoho let. Vřele doporučuji!

Lukáš Štursa

levna-koupelna.cz

Říkají o nás

Celkově hodnotím spolupráci s firmou Next Vision nejen jako velmi profesionální, ale i jako velmi úspěšnou a prospěšnou, s velmi solidními náklady na režii a s velkým přínosem pro mou společnost. Ať již v procesu aktivního získávání nových zákazníků, tak i z hlediska dlouhodobého konceptu rozvoje firmy.

MUDr. Václav Kopecký

Vedoucí lékař kliniky EsthetX

Říkají o nás

S Next Vision spolupracujeme téměř dva roky. Pomáhají nám k růstu brandu i výkonu e-shopu skrze facebook reklamy a spolupracujeme i na dalších projektech. Oceňuji rychlost a kvalitu spolupráce.

Concept – chytře vymyšleno pro život

my-concept.cz

Říkají o nás

S firmou Next Vision spolupracujeme téměř tři roky na několika projektech. Za celou dobu mohu pouze potvrdit skvělou komunikaci, individuální profesionální přístup, ale hlavně spolupráci, která přináší výsledky. Aby recenze nevypadala až příliš skvěle, rád bych napsal nějakou negativní věc, ale bohužel-bohudík žádná nebyla.

Igor Step

equil.cz

Říkají o nás

Společnost Next Vision jsme oslovili, aby nám pomohla s akvizicí nových studentů. Petr Myšák se se mnou sešel, vyslechl mě, a na základě toho učinil několik opatření. Už první den po spuštění kampaně mi začali psát noví zájemci a já byl naprosto nadšen. Spolupráce dle mých představ.

Ing. Tomáš Vrbický

Škola Da Vinci

Říkají o nás

S Next Vision spolupracuji již řadu let a zatím velká spokojenost. Pokud hledáte někoho na správu online reklamy, tvorbu grafik a případně i úpravy webových stránek, můžu jen doporučit.

Denis Melas

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo