Facebook marketing

Bez sociálních sítí už to dneska nejde

Cena od 10 000 Kč

Facebook marketing

Ještě před pár lety neexistovaly. Dnes si bez nich neumíme představit život – 4 miliony obyvatel Česka jsou na Facebooku, další desetitisíce na Instagramu či Twitteru. Služba Youtube se počtem diváků vyrovnává televizi. Všude tady leží peníze, které čekají, až je zvednete.

Co pro vás uděláme? Najdeme sociální sítě, kde nebýt je pro vás ztrátou – doma jsme hlavně Facebooku, rozumíme si i s Twitterem, Youtube, Instagramem, Pinterestem nebo Google+. Pak navrhneme komunikaci a na přání ji povedeme za vás. Získáme vám nové fanoušky, připravíme soutěže, nasadíme účinné reklamy. Baví nás vydělávat vám peníze tím, že bavíme vaše fanoušky!


Proč být na sociálních sítích?

1. Jste blíž svému publiku. Dotazy, pochvaly, stížnosti. Doba je rychlá a stejně rychlá je i komunikace. E-mail je těžkopádný, sociální sítě znamenají komunikaci v reálném čase.

2. Máte další prostor pro reklamu. Facebook aktivně používají téměř 4 miliony obyvatel Česka. Záleží jen na vás, z kolika se stanou vaši zákazníci.

3. Získáte další prodejní kanál. Novinky, akce, výprodeje.  Dáte o sobě vědět tam, kde uživatelé internetu tráví hodiny denně.

To jsou jen tři důvody z mnoha. Pojďme si o dalších popovídat na nezávazné schůzce.

Proč se vydat na sociální sítě s námi?

Nestojíme na místě

Nic se v online marketingu nemění tak rychle jako sociální sítě. Víme, co se děje, a na změny umíme rychle reagovat.

Nastavíme priority

Prodej, komunikace, reklamní kampaně. To nejdůležitější uděláme nejdřív.

Najdeme správné fanoušky

Na množství nehrajeme, na aktivitu a zapojení ano. Vaši fanoušci budou komentovat, sdílet a dávat „lajky“.

Facebook remarketing

Návštěvníky vašeho webu můžete oslovovat opakovaně pomocí reklam na Facebooku. Je to účinné, to nám věřte!

Velcí i malí u nás mají stejné místo

Nerozlišujeme, jestli u nás utratíte 10 nebo 100 tisíc měsíčně. Co klient, to 100% péče.

Nezávazná poptávka


Vysvětlení pojmů: A/B testování , Remarketing

Publikujeme na blogu

Jak může správně navržený formulář ovlivnit míru konverze vašeho webu?

Vzrůstající konverze je předmětem zájmu každého, kdo se na webu snaží dlouhodobě vydělávat. Napadlo vás ale, že i podoba obyčejného formuláře může značně ovlivnit počet dokončených akcí? Právě na toto téma jsme si posvítili v dnešním článku. Přiveďte nové návštěvníky versus přimějte ty stávající k akci Jak zvýšit konverzi vašeho...

Atribuce při vyhodnocování reklam v Google Analytics – měříte konverze správně?

Zajímáte se při měření konverzí u vaší kampaně v Google Analytics o to, které kanály jsou jakou měrou zodpovědné za dokončený nákup? Ne? V tom případě je nejvyšší čas na seznámení s atribučními modely. Ušetříte náklady a zajistíte vyšší návratnost investic. A to za to přece stojí, ne? Měření konverzí je pro vás jako moderního...

Řekli o nás

Co o nás říkají naši zákazníci

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace