Reklama na Facebooku

Bez sociálních sítí už to dneska nejde

Cena od 10 000 Kč

Facebook marketing

Ještě před pár lety neexistovaly. Dnes si bez nich neumíme představit život – 4 miliony obyvatel Česka jsou na Facebooku, další desetitisíce na Instagramu či Twitteru. Služba Youtube se počtem diváků vyrovnává televizi. Všude tady leží peníze, které čekají, až je zvednete.

Co pro vás uděláme? Najdeme sociální sítě, kde nebýt je pro vás ztrátou – doma jsme hlavně Facebooku, rozumíme si i s Twitterem, Youtube, Instagramem, Pinterestem nebo Google+. Pak navrhneme komunikaci a na přání ji povedeme za vás. Získáme vám nové fanoušky, připravíme soutěže, nasadíme účinné reklamy. Baví nás vydělávat vám peníze tím, že bavíme vaše fanoušky!


Proč být na sociálních sítích?

1. Jste blíž svému publiku. Dotazy, pochvaly, stížnosti. Doba je rychlá a stejně rychlá je i komunikace. E-mail je těžkopádný, sociální sítě znamenají komunikaci v reálném čase.

2. Máte další prostor pro reklamu. Facebook aktivně používají téměř 4 miliony obyvatel Česka. Záleží jen na vás, z kolika se stanou vaši zákazníci.

3. Získáte další prodejní kanál. Novinky, akce, výprodeje.  Dáte o sobě vědět tam, kde uživatelé internetu tráví hodiny denně.

To jsou jen tři důvody z mnoha. Pojďme si o dalších popovídat na nezávazné schůzce.

Proč se vydat na sociální sítě s námi?

Nestojíme na místě

Nic se v online marketingu nemění tak rychle jako sociální sítě. Víme, co se děje, a na změny umíme rychle reagovat.

Nastavíme priority

Prodej, komunikace, reklamní kampaně. To nejdůležitější uděláme nejdřív.

Najdeme správné fanoušky

Na množství nehrajeme, na aktivitu a zapojení ano. Vaši fanoušci budou komentovat, sdílet a dávat „lajky“.

Facebook remarketing

Návštěvníky vašeho webu můžete oslovovat opakovaně pomocí reklam na Facebooku. Je to účinné, to nám věřte!

Velcí i malí u nás mají stejné místo

Nerozlišujeme, jestli u nás utratíte 10 nebo 100 tisíc měsíčně. Co klient, to 100% péče.

Nezávazná poptávka


Vysvětlení pojmů: A/B testování , Remarketing

Publikujeme na blogu

Má Instagram TV šanci stát se králem videoobsahu?

Zatímco nejznámější sociální síť na světě, Facebook, v posledním roce schytává jeden úder za druhým, její mateřská společnost Facebook Inc. se mezitím snaží posílit jejího mladšího bratříčka – Instagram. Platformu na sdílení fotek a videí společnost odkoupila v roce 2012 za neuvěřitelnou jednu miliardu amerických dolarů. Zdroj...

Chatboty poháněné strojovým učením – Budoucnost komunikace se zákazníky?

Více či méně automatizovanou komunikaci s návštěvníky dnes používají všechny e-shopy a webové stránky nejrůznějších služeb. Zákaznická podpora je v silně konkurenčním prostředí naprostým základem. Toto odvětví se ale stále vyvíjí, a díky strojovému učení zvládnete bez skutečného operátora zahrát ještě více muziky. Samozřejmě za méně...

Řekli o nás

Co o nás říkají naši zákazníci

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace