Kromě toho, jeho mladší bratr Instagram má přes 2 miliony uživatelů. Záleží jen na vás, z kolika se stanou vaši zákazníci. Reklamu na Facebooku spravujeme s cílem přinést vám nové zákazníky.

Ušijeme vám Facebook marketing na míru

Naší misí je prodávat to, co má smysl si koupit. Specializujeme se na e-shopy a zaměřujeme se hlavně na výkonnostní kampaně, které prodávají.

Spolupráci zahájíme důkladnou analýzou vašeho podnikání i trhu. Zároveň chápeme, že čas jsou peníze, a proto se založením Facebook Ads příliš neotálíme – zpravidla jsou do dvou týdnů online a začínají vydělávat. Dále pravidelně měříme a vyhodnocujeme data z kampaní, testujeme různé možnosti reklamy pro získání optimálních výsledků, spravujeme profily a poskytujeme vám konzultace.

Správa Facebook reklam profesionálně - od analýzy přes strategii, realizaci až k vyhodnocení

Máme zkušenosti s Facebook reklamou nejen na českém trhu, ale i v zahraničí – například Německu, Maďarsku, Nizozemsku, ale také třeba na Filipínách či v Thajsku. Naše know-how se zakládá na stovkách hodin testování, aby byla propagace na Facebooku skutečně účinná. Pak se z ní stává dokonalý nástroj nejen k prodeji vašeho zboží a služeb, vhodný je také například k realizaci náborových kampaní.

Kolik stojí reklama na Facebooku

Za inzerci na Facebooku zaplatí podnikatel stejně jako u tradiční PPC reklamy za realizovaná kliknutí nebo zobrazení jeho reklamy na FB. Kdo se rozhodne vložit pravidelnou správu svých FB reklam do rukou odborníků, najme si navíc agenturu – to jsme my. Reklamy na Facebooku a Instagramu pravidelně optimalizujeme tak, aby vám přinášely co nejlepší výsledky v poměru s tím, co za ně zaplatíte. Naši zákazníci mají vždy přehled o tom, co se s jejich kampaní děje, díky srozumitelnému reportingu a pravidelné komunikaci.

Napište nám o konzultaci zdarma a my se vám ozveme do druhého dne.

Zatím si třeba poslechněte náš podcast „Jak dělat placené kampaně na sociálních sítích“:

A co Instagram?

Pokud chcete propagaci na sociálních sítích posunout na další úroveň, není nic lepšího než zkombinovat reklamu na Facebooku s tou na Instagramu. I toto prostředí od doby svého vzniku stabilně nabírá na popularitě – a dnes jej využívá okolo miliardy uživatelů! Rozhodně už se taky nejedná o síť pouze pro mladší generace, stále více si ji osvojují i starší generace, a to hlavně díky její jednoduchosti a přímočarosti.

Je pro vaši značku instagramová reklama to pravé? Zkráceně řečeno ano, ale pakliže potřebujete ještě přesvědčit, přečtěte si náš článek Vyplatí se vám reklama na Instagramu?

jakub-skopal

Garant spokojenosti

Pokud se připojíte na Facebook, Jakub bude pravděpodobně online. Tento nadšenec do marketingu na sociálních sítích se pohybuje ve světě byznysu už od 15 let. V současné době v rámci Next Vision spravuje kampaně, jejichž rozpočet dohromady činí několik milionů. Do jeho rukou byly svěřeny kampaně například firem inComputer nebo Concept. Současně provozuje vlastní sportovní centrum.

„Podnikatelského ducha jsem měl vždycky a neustále se dívám po dalších výzvách, které pokořím. Na svojí práci oceňuji především možnost pomáhat druhým. Výsledky spokojených klientů mě motivují kvalitu svých služeb neustále zlepšovat. Pokud mě na tom Facebooku zrovna nepotkáte, pravděpodobně zrovna dřu v posilovně.“

případovka růst

Případová studie

36x vyšší obrat za tři roky spolupráce

3roky spolupráce
1komplexní správa
Zobrazit případovou studii
Provozování eshopu

Případová studie

Tržby téměř 4 mil. Kč za 5 měsíců díky Facebook reklamě?

10% PNO
3800000tržby na 5 měsíců
Zobrazit případovou studii

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň?

Jaký máte celkový rozpočet na marketing a reklamu?

K jaké investici se nejvíce blížíte? Tuto informaci potřebujeme proto, abychom si udělali lepší obrázek o rozsahu možné spolupráce.
20 000 KčS takovým rozpočtem vám v marketingu nedokážeme pomoci. A pravděpodobně ani naše konkurence.
50 000 KčPočítejte spíše s jednorázovými pracemi. Budeme se snažit, abyste příště klikli více doprava!
200 000 KčMáte menší projekt? Tento rozpočet nám na jeho pravidelné opečovávání bude stačit.
500 000 KčInvestice do kvalitního marketingu se vyplatí. Děkujeme, že jste si toho vědomi!
1 000 000 KčJde vidět, že to s vaší snahou myslíte vážně. Využijeme všech dostupných sil. Pozor — po zboží ve vašich skladech se jen zapráší.
100 000 000 KčStátní zakázky neděláme. Nebo jste vyhráli v loterii?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich údajů společností Next Vision pro účely kontaktování Vaší osoby v rámci odeslané poptávky či dotazu.

Pokud neradi čekáte, můžete nám rovnou zavolat.

+420 797 724 661

Petr Myšák, jednatel, kontakt

 

Spojeni budete s Petrem, který rád pomůže vašemu byznysu.
Telefonicky se s námi můžete spojit od pondělí do pátku v časech 8:00 - 16:30

Říkají o nás

Jsme moc rádi, že jsme vsadili na firmu Next Vision. Pro naši volbu byla rozhodující nejen bezvadná prezentace firmy, její dosavadní zkušenosti a úspěchy u jiných projektů, ale také to, že jsme lidsky nastaveni na stejnou vlnu. Ceníme si toho, že agentura vložila do našeho projektu celé svoje srdce, takže veškerá komunikace od začátku probíhala tak, jako bychom byli všichni kolegové z jedné firmy a nikoliv „jen” obchodní partneři. Z rostoucích výsledků máme radost a dále náš e-shop rozvíjíme společnými silami.

Jitka Mandysová

Fleurop.cz

Říkají o nás

S pomocí týmu Next Vision jsme dosáhli ohromujícího nárůstu konverzí a zisku. Jejich profesionální přístup, pečlivá analýza a strategické rozhodnutí přinesly hotový zázrak :-). Doporučuji všem, kteří hledají skvělého partnera pro PPC správu či SEO.

Tomáš Kalusek

Color Factory s.r.o.

 

Říkají o nás

Chtěl bych vám tímto poděkovat za spolupráci v uplynulém roce i za všechny náměty na zlepšení našeho webu, které hodnotím jako velmi přínosné.

David Luňák

ESET.cz

Říkají o nás

Spolupráce jak s p. Myšákem, tak s celým týmem společnosti Next Vision je nadstandardní a opravdu velice profesionální. Rozhodnutí spolupracovat s p. Myšákem s ohledem na skoro desetiletou spolupráci hodnotíme zpětně velice pozitivně a jsme rádi, že nám vždy pomohl posunout naše podnikání dál. A to v kontextu hledání funkčního řešení s dlouhodobou udržitelností, které zjednodušilo celkovou administraci.

Tomáš Horvát

top-crystal.cz

Říkají o nás

Vzájemné spolupráce s agenturou Next Vision si nesmírně vážíme. Naši důvěru si získali nejen díky rychlosti komunikace a řešení případných problémů, ale hlavně díky spolehlivé a profesionálně odvedené práci. Firma se nám stará o PPC reklamy, remarketing a správu sociálních sítí. Za nás opravdu velká spokojenost a můžeme všem jen doporučit. Během několika let spolupráce jsme se mnohokrát přesvědčili, že se na Next Vision můžeme maximálně spolehnout a dělá nám radost sledovat výsledky naší spolupráce. Jestli hledáte někoho, kdo Vám pomůže dál rozvíjet business, tak jste rozhodně na správné adrese.

Mgr. Jozef Cholp

incomputer.cz

Říkají o nás

Petra Myšáka jsem poznal již před mnoha lety a od té doby využíváme každý měsíc jeho služeb. Velice si cením jeho vstřícného jednání, navrhování vlastních řešení a kvalitně odvedené práce. Petr Myšák a jeho tým již pro nás dělali několik webových stránek a internetových obchodů. Tyto projekty také neustále vylepšují a rozvíjí. Zajišťují pro nás komplexní služby internetového marketingu již mnoho let. Vřele doporučuji!

Lukáš Štursa

levna-koupelna.cz

Říkají o nás

Celkově hodnotím spolupráci s firmou Next Vision nejen jako velmi profesionální, ale i jako velmi úspěšnou a prospěšnou, s velmi solidními náklady na režii a s velkým přínosem pro mou společnost. Ať již v procesu aktivního získávání nových zákazníků, tak i z hlediska dlouhodobého konceptu rozvoje firmy.

MUDr. Václav Kopecký

Vedoucí lékař kliniky EsthetX

Říkají o nás

S Next Vision spolupracujeme téměř dva roky. Pomáhají nám k růstu brandu i výkonu e-shopu skrze facebook reklamy a spolupracujeme i na dalších projektech. Oceňuji rychlost a kvalitu spolupráce.

Concept – chytře vymyšleno pro život

my-concept.cz

Říkají o nás

S firmou Next Vision spolupracujeme téměř tři roky na několika projektech. Za celou dobu mohu pouze potvrdit skvělou komunikaci, individuální profesionální přístup, ale hlavně spolupráci, která přináší výsledky. Aby recenze nevypadala až příliš skvěle, rád bych napsal nějakou negativní věc, ale bohužel-bohudík žádná nebyla.

Igor Step

equil.cz

Říkají o nás

Společnost Next Vision jsme oslovili, aby nám pomohla s akvizicí nových studentů. Petr Myšák se se mnou sešel, vyslechl mě, a na základě toho učinil několik opatření. Už první den po spuštění kampaně mi začali psát noví zájemci a já byl naprosto nadšen. Spolupráce dle mých představ.

Ing. Tomáš Vrbický

Škola Da Vinci

Říkají o nás

S Next Vision spolupracuji již řadu let a zatím velká spokojenost. Pokud hledáte někoho na správu online reklamy, tvorbu grafik a případně i úpravy webových stránek, můžu jen doporučit.

Denis Melas

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo