Facebook aktivně používá přes 5 milionů obyvatel Česka. Jeho mladší bratr Instagram má přes 2 miliony uživatelů. Záleží jen na vás, z kolika se stanou vaši zákazníci. Reklamu na Facebooku spravujeme s cílem přinést vám nové zákazníky.

Jedna z největších sociálních sítí na světě nakonec skončila jako klasická platforma pro PPC reklamu. To znamená, že omezila bezplatné firemní propagace na Facebooku, respektive jejich zobrazování potencionálním zákazníkům. Nahradila je možností placené reklamy na Facebooku zvané Facebook ads.

Kolik stojí reklama na Facebooku

Za inzerci na Facebooku zaplatí podnikatel stejně jako u tradiční PPC reklamy za realizovaná kliknutí nebo zobrazení jeho reklamy na FB. Má to však jeden háček. Přestože vám síť sama od sebe vytváří návrh reklamy na Facebooku z vašich fotek a příspěvků, kterou pak stačí jen odsouhlasit a zaplatit, my jako profesionálové víme, že bohužel nefunguje. Marketing na Facebooku může být velice účinný, je však nutné ho umět správně nastavit.

Ušijeme vám Facebook marketing na míru

Naše know-how se zakládá na stovkách hodin testování, aby byla propagace na Facebooku skutečně účinná. Pak se z ní stává dokonalý nástroj k prodeji vašich služeb a zboží. Nastavíme vám optimální kampaně, které přitáhnou nové fanoušky a zákazníky tak, by se vám poměr Facebook – reklama – cena opravdu rentoval.

Poslechněte si náš podcast „Jak dělat placené kampaně na sociálních sítích“ o správě reklam na Facebooku:

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 797 724 661  

Rádi Vás uslyšíme Po - Pá 08:00 - 17:00

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo