Kromě toho, jeho mladší bratr Instagram má přes 2 miliony uživatelů. Záleží jen na vás, z kolika se stanou vaši zákazníci. Reklamu na Facebooku spravujeme s cílem přinést vám nové zákazníky.

Ušijeme vám Facebook marketing na míru

Naší misí je prodávat to, co má smysl si koupit. Specializujeme se na e-shopy a zaměřujeme se hlavně na výkonnostní kampaně, které prodávají.

Spolupráci zahájíme důkladnou analýzou vašeho podnikání i trhu. Zároveň chápeme, že čas jsou peníze, a proto se založením Facebook Ads příliš neotálíme – zpravidla jsou do dvou týdnů online a začínají vydělávat. Dále pravidelně měříme a vyhodnocujeme data z kampaní, testujeme různé možnosti reklamy pro získání optimálních výsledků, spravujeme profily a poskytujeme vám konzultace.

Správa Facebook reklam profesionálně - od analýzy přes strategii, realizaci až k vyhodnocení

Máme zkušenosti s Facebook reklamou nejen na českém trhu, ale i v zahraničí – například Německu, Maďarsku, Nizozemsku, ale také třeba na Filipínách či v Thajsku. Naše know-how se zakládá na stovkách hodin testování, aby byla propagace na Facebooku skutečně účinná. Pak se z ní stává dokonalý nástroj nejen k prodeji vašeho zboží a služeb, vhodný je také například k realizaci náborových kampaní.

Kolik stojí reklama na Facebooku

Za inzerci na Facebooku zaplatí podnikatel stejně jako u tradiční PPC reklamy za realizovaná kliknutí nebo zobrazení jeho reklamy na FB. Kdo se rozhodne vložit pravidelnou správu svých FB reklam do rukou odborníků, najme si navíc agenturu – to jsme my. Reklamy na Facebooku a Instagramu pravidelně optimalizujeme tak, aby vám přinášely co nejlepší výsledky v poměru s tím, co za ně zaplatíte. Naši zákazníci mají vždy přehled o tom, co se s jejich kampaní děje, díky srozumitelnému reportingu a pravidelné komunikaci.

Napište nám o konzultaci zdarma a my se vám ozveme do druhého dne.

Zatím si třeba poslechněte náš podcast „Jak dělat placené kampaně na sociálních sítích“:

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo