Kromě toho, jeho mladší bratr Instagram má přes 2 miliony uživatelů. Záleží jen na vás, z kolika se stanou vaši zákazníci. Reklamu na Facebooku spravujeme s cílem přinést vám nové zákazníky.

Ušijeme vám Facebook marketing na míru

Naší misí je prodávat to, co má smysl si koupit. Specializujeme se na e-shopy a zaměřujeme se hlavně na výkonnostní kampaně, které prodávají.

Spolupráci zahájíme důkladnou analýzou vašeho podnikání i trhu. Zároveň chápeme, že čas jsou peníze, a proto se založením Facebook Ads příliš neotálíme – zpravidla jsou do dvou týdnů online a začínají vydělávat. Dále pravidelně měříme a vyhodnocujeme data z kampaní, testujeme různé možnosti reklamy pro získání optimálních výsledků, spravujeme profily a poskytujeme vám konzultace.

Správa Facebook reklam profesionálně - od analýzy přes strategii, realizaci až k vyhodnocení

Máme zkušenosti s Facebook reklamou nejen na českém trhu, ale i v zahraničí – například Německu, Maďarsku, Nizozemsku, ale také třeba na Filipínách či v Thajsku. Naše know-how se zakládá na stovkách hodin testování, aby byla propagace na Facebooku skutečně účinná. Pak se z ní stává dokonalý nástroj nejen k prodeji vašeho zboží a služeb, vhodný je také například k realizaci náborových kampaní.

Kolik stojí reklama na Facebooku

Za inzerci na Facebooku zaplatí podnikatel stejně jako u tradiční PPC reklamy za realizovaná kliknutí nebo zobrazení jeho reklamy na FB. Kdo se rozhodne vložit pravidelnou správu svých FB reklam do rukou odborníků, najme si navíc agenturu – to jsme my. Reklamy na Facebooku a Instagramu pravidelně optimalizujeme tak, aby vám přinášely co nejlepší výsledky v poměru s tím, co za ně zaplatíte. Naši zákazníci mají vždy přehled o tom, co se s jejich kampaní děje, díky srozumitelnému reportingu a pravidelné komunikaci.

Napište nám o konzultaci zdarma a my se vám ozveme do druhého dne.

Zatím si třeba poslechněte náš podcast „Jak dělat placené kampaně na sociálních sítích“:

jakub-skopal

Garant spokojenosti

Pokud se připojíte na Facebook, Jakub bude pravděpodobně online. Tento nadšenec do marketingu na sociálních sítích se pohybuje ve světě byznysu už od 15 let. V současné době v rámci Next Vision spravuje kampaně, jejichž rozpočet dohromady činí několik milionů. Do jeho rukou byly svěřeny kampaně například firem inComputer nebo Concept. Současně provozuje vlastní sportovní centrum.

„Podnikatelského ducha jsem měl vždycky a neustále se dívám po dalších výzvách, které pokořím. Na svojí práci oceňuji především možnost pomáhat druhým. Výsledky spokojených klientů mě motivují kvalitu svých služeb neustále zlepšovat. Pokud mě na tom Facebooku zrovna nepotkáte, pravděpodobně zrovna dřu v posilovně.“

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň?

Jaký máte celkový rozpočet na marketing a reklamu?

20 000 KčS takovým rozpočtem vám v marketingu nedokážeme pomoci. A pravděpodobně ani naše konkurence.
50 000 KčPočítejte spíše s jednorázovými pracemi. Budeme se snažit, abyste příště klikli více doprava!
200 000 KčMáte menší projekt? Tento rozpočet nám na jeho pravidelné opečovávání bude stačit.
500 000 KčInvestice do kvalitního marketingu se vyplatí. Děkujeme, že jste si toho vědomi!
1 000 000 KčJde vidět, že to s vaší snahou myslíte vážně. Využijeme všech dostupných sil. Pozor — po zboží ve vašich skladech se jen zapráší.
100 000 000 KčStátní zakázky neděláme. Nebo jste vyhráli v loterii?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich údajů společností Next Vision pro účely kontaktování Vaší osoby v rámci odeslané poptávky či dotazu.

Pokud neradi čekáte, můžete nám rovnou zavolat.

+420 799 525 753

Jirka

Spojeni budete s Jirkou, který rád zodpoví každý Váš dotaz.
Telefonicky se s námi můžete spojit od pondělí do pátku v časech 9:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo