Obchoďák / projekťák - Digitální agentura - Next Vision

Obchoďák / projekťák

#shanecprace

#krotitelprace

Ahoj, já jsem Jirka, hlavní projekťák v dynamicky se rozvíjející digitální agentuře a do našeho mladého a perspektivního týmu hledáme stejně tak perspektivního člověka, který nám zajistí slávu a věhlas. Hledáme právě TEBE?! Noo… psaní inzerátů není moje silná stránka, tak půjdu rovnou k věci ...

Pálí nás bota v akvizici nových klientů, takže hledáme Wolfa (Pulp Fiction, ha ha). Konkrétně někoho, kdo si postaví strategii a sám ji bude postupně realizovat. Samozřejmě pomůžeme, ale hlavní odpovědnost bude na tobě. Nějaká propagace funguje, poptávky chodí ale chtěli bychom tomu dát řád a systém. No prostě to dostat na další level.

Nebudu lhát, pravděpodobně část práce bude nějakej cold calling a cold mailing. Teda pokud si je do strategie přidáš, nutit tě nebudeme. Klidně můžeš zvolit nějaké hypermoderní hi-tech automatizace, scripty, bagrování databází a AI. Pokud budeš svojí práci zvládat a zbyde ti nějakej čas, naložíme ti taky projekťáckou práci (samozřejmě dobře placenou), ve který se můžeš dlouhodobě rozvíjet, koordinovat lidi v týmu a vystřelit svěřené klienty vzhůru.

Jsme jedna z těch reklamních agentur, která i před Koronáčem pracovala dost remote, takže nám to celkem vyhovuje, nemusíš do kanclu zdaleka každej den, ale kdybys chtěl/a, tak můžeš. Sídlíme hned vedle hlaváku, takže se sem dostaneš odevšad (máme tu Brňáky, Kolíňáka, Slováky, celkem multikulti). Pokud se budeš bát ranní procházky Sherwoodem, můžeš jet na Masaryčku, která je cca stejně daleko.

Co od tebe budeme chtít:

Co za to:

Nástup možný ihned.

 

CHCEŠ SE K NÁM PŘIDAT?

Super! Na tvoje CVčko se během dvou dnů někdo od nás mrkne.
Ozveme se, jakmile posoudíme, jak nám na pozici zapadáš.
Dej nám prosím chvilku na přemýšlení.

Je to tady. Poskytuješ nám své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.
Jsme NEXT VISION s.r.o., IČO: 03519881, Bj. Krawce 1377, Choceň, a budeme zpracovávat poskytnuté osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Konec hlášení.