Marketingový projekťák - Digitální agentura - Next Vision - Praha

Marketingový projekťák

#projektak

#full-time

#nesnasimcider

Hledáme MKT projekťáka

NEXT VISION má za sebou 5 let existence a profilem jsme spíše rychle rostoucí “startup” než nudný korporát. Věkový průměr je u nás (ještě pořád) pod číslem 30. Základním principem u nás je svoboda myšlení, tvoření, názorů i pracovní doby. Zatím nám to šlape a máme za sebou přes 450 webových realizací a bezpočet reklamních kampaní.

Vedl jsi již pár online projektů a baví tě marketing?

Hledáme někoho, kdo má marketing v srdci a organizační schopnosti pevně v rukách. Kdo uvažuje systematicky, zvládá time management a nebojí se vést vlastní tým markeťáků. Kdo má ambice a potenciál zvednout klientův projekt o level výš. A měl by mít hlavu plnou nápadů, jak zlepšit a zjednodušit práci sobě i svým kolegům.

Co tě čeká po nástupu?

Nejdříve bude testovací režim. Dostaneš na starosti několik projektů od již zavedených po úplně nové klienty. Společně si u každého projektu řekneme, jaké jsou cíle, PNO, rozpočty a nastavíme si pravidla, jaký bude postup. Očekáváme jistou dávku samostatnosti, ale další kolegové ti budou k ruce. 

Jakmile zjistíme, že si pracovně i lidsky sedneme, dostaneš více a více svobody, ale i zodpovědnosti.

Kdo bys měl/a být a jaké potřebuješ dovednosti

Co získáš:

 

Pošli přes formulář níže, nebo na adresu info@nextvision.cz svůj životopis a něco málo slov o sobě a proč tě marketing baví. Do předmětu emailu piš “Chci být projekťák” 

CHCEŠ SE K NÁM PŘIDAT?

Super! Na tvoje CVčko se během dvou dnů někdo od nás mrkne.
Ozveme se, jakmile posoudíme, jak nám na pozici zapadáš.
Dej nám prosím chvilku na přemýšlení.

Je to tady. Poskytuješ nám své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.
Jsme NEXT VISION s.r.o., IČO: 03519881, Bj. Krawce 1377, Choceň, a budeme zpracovávat poskytnuté osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Konec hlášení.