Pracovní stáž - Digitální agentura - Next Vision

Pracovní stáž

#staz

#student

#rozjeďtovnextu

STUDUJ. ROZŠIŘ SI PORTFOLIO. ROZVÍJEJ SE V OBORU. STAŇ SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO KMENE.

Stáž v Next Vision není ani náhodou o tom, že tu budeš nosit kafe a na závěr dostaneš razítko do školy. Získáš svobodu v tom, co děláš, dostaneš se k reálným projektům, tvoje výsledky budou skutečně vidět online.

NEXT VISION má za sebou 5 let existence a profilem jsme spíše rychle rostoucí “startup” než nudný korporát. Věkový průměr je u nás pod číslem 30. :) Základním principem u nás je svoboda myšlení, tvoření, názorů i pracovní doby. Zatím nám to šlape a máme za sebou přes 450 webových realizací a bezpočet reklamních kampaní.

Jakému oboru se věnuješ?

Vzdělání a know-how považujeme za jednu z nejcennějších věcí v životě. Proto se již nějakou dobu zapojujeme do bezplatných internship programů a už jsme tu vypiplali nejednoho Erasmáka. My děláme marketing a weby. Co děláš ty?

Co pro to musíš udělat?

Napiš nám na info@nextvision.cz. Jsme otevřeni jak stážistům, kteří potřebují praxi pro své studium, tak nadšencům, kteří si už při škole chtějí připsat první zkušenosti do svého pracovního portfolia.

Domluvíme se, kolik hodin týdně potřebuješ/můžeš stáži věnovat, a přizpůsobíme ji tvému rozvrhu. Máme rádi flexibilitu, a proto u nás neexistuje nic jako pevná pracovní doba. S velkou svobodou ale přichází velká zodpovědnost. Taky od tebe očekáváme jistou dávku samostatnosti, i když kolegové ti budou k ruce.

Co v Next Vision získáš:

Pošli na adresu info@nextvision.cz něco málo slov o sobě, o škole, kterou studuješ, a proč tě tvůj obor baví.

Stážovali u nás:

"It was an amazing experience being part of the team Next Vision! As an Erasmus student, I felt welcomed and comfortable by working with them since Day 1. They were all very friendly and kind with me which I think that is the main reason for my success and theirs! They also have a strong connection and communication between the team and even included me in their activities. It was surely the best experience I could have asked for. Thank you Next Vision."

Tomás, Portugalsko, 3 měsíční stáž (grafik - ukázka jeho práce)

Nakupování potravin online

 

"V Next Vision mi dali šancu nabrať skúsenosti v čase, keď som žiadne nemal, až sa to stalo mojou prácou. Dôverovali mi od začiatku a postupne mi zverovali čoraz viac projektov až tak, že som začal piť kávu. :) Sú tu skvelí kolegovia a príjemná atmosféra, takže sa vlastne teším do práce, a tak by to malo byť vždy!"

Tomáš, Slovensko, ze stážisty na pozici vývojáře (mimochodem, autor tohoto webu)

 

"Hi, my name is Flavià and I'm a student of marketing and advertising in Barcelona.

To start, I would like to say that my internship in Next Vision was really great. Stand out the way that they are working, the feelings that there are in the office, the freedom you have when working, thanks to the work based on projects / tasks in which they give you total freedom but with the condition of comply the dead line.

Finally, I'd like to add that Next Vision also gave me the opportunity to live the Erasmus experience in every way. They always knew that I was there to work and learn, but also to enjoy."

Flaviá, Španělsko, 2 měsíční stáž (grafik - ukázka jeho práce)

 

Chtěl by ses tu najít? Pošli na adresu info@nextvision.cz něco málo slov o sobě, o škole, kterou studuješ, a proč tě tvůj obor baví.

CHCEŠ SE K NÁM PŘIDAT?

Super! Na tvoje CVčko se během dvou dnů někdo od nás mrkne.
Ozveme se, jakmile posoudíme, jak nám na pozici zapadáš.
Dej nám prosím chvilku na přemýšlení.

Je to tady. Poskytuješ nám své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.
Jsme NEXT VISION s.r.o., IČO: 03519881, Bj. Krawce 1377, Choceň, a budeme zpracovávat poskytnuté osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Konec hlášení.