Proč my - digitální agentura - Next Vision
Umíme
Kdo jsme

Petr Myšák se marketingu profesně věnuje už od roku 2007. Společně s rostoucím týmem kolegů začali v roce 2014 působit jako online marketingová společnost Next Vision.

V současnosti Next Vision působí jako digitální agentura. Naším cílem je funkčně skloubit marketing a vývoj. Jsme energický tým; máme nápady a nebojíme se je použít.

Věříme, že vaše značka může mít sílu, a hodláme toho dosáhnout pomocí správných nástrojů, let zkušeností a kvalitním servisem.

členů týmu

let praxe

zákazníků

webů a e-shopů

clen tymu

Petr Myšák

Jednatel

Zakladatel Next Vision, alias vůdce kmene, alias ten, kdo tuhle srandu platí. Po ČVUT se v roce 2006 začal věnovat webdesignu a on-line marketingu. Nyní se věnuje i své druhé firmě Vzdušín.cz, sportu a horské turistice.

clen tymu

Jakub Skopal

PPC a Social media specialista

Kuba začal pracovat v Next Vision na částečný úvazek jako PPC klikař junior a postupně se vypracoval na seniorního specialistu. Po dvou letech je profíkem jak na PPC, tak na FB reklamu. Sám si tvoří super kreativy a cool videospoty. Kuba se toho prostě nebojí.

clen tymu

Štěpán Vláčil

Head of Performance

Štěpán je z nás největší klikař. Specialista na výkonnostní PPC. Zkušenosti přes 15 let. Stará se o to, aby vaše reklamní kampaně byly efektivní. Jeho běžná slova jsou PNO, ROI, CTR, ROAS, CRO. Prostě… expert na klikání na internetech.

clen tymu

Viktor Holas

SEO specialista

SEO konzultant se specializací na link building. Tvoří vlastní projekty ve Spojených státech a České republice. Externě vede strategický rozvoj agenturních klientů v oblasti optimalizace webových stránek.

clen tymu

Jitka Kopecká

Marketing Coordinator

V Next Vision má v péči socky, blog, e-mailing a kafe. Napíše vám jakýkoliv text, pokud nemá být o ní.

clen tymu

Peter Nižník

PHP back-end vývojář

Vlastní slevovou kartičku do nedalekého McDonaldu a neváhá ji použít, aby nás nasytil. Kromě toho u nás taky seniorně programuje, ale to už nás tolik nebere, pochopte.

clen tymu

Jirka Švihálek

Projektový vedoucí

Milovník psů a firemní projekťák. Takže vlastně krotitel divé zvěře. Jeho prací je ukočírovat požadavky na projekt i všechny probíhající práce, a předat je klientovi jako smysluplný celek.

clen tymu

Klaudia Figlárová

Wordpress developer

Nastupovala jako stážistka, momentálně je už rok součástí týmu. Vytváří weby a specializuje se na e-shopy.

Něco z naší práce

Chtěl bys být součástí našeho kmene?

Další volné pozice v Next Vision