Společná foto Next Vision

15

členů týmu

13

let praxe

300+

zákazníků

450+

webů a e-shopů

Petr Myšák Petr Myšák

Petr Myšák

Jednatel

Zakladatel Next Vision, alias vůdce kmene, alias ten, kdo tuhle srandu platí. Po ČVUT se v roce 2006 začal věnovat webdesignu a on-line marketingu. Nyní se věnuje i své druhé firmě Vzdušín.cz, sportu a horské turistice.

Jakub Skopal Jakub Skopal

Jakub Skopal

PPC a Social media specialista

Kuba začal pracovat v Next Vision na částečný úvazek jako PPC klikař junior a postupně se vypracoval na seniorního specialistu. Po dvou letech je profíkem jak na PPC, tak na FB reklamu. Sám si tvoří super kreativy a cool videospoty. Kuba se toho prostě nebojí.

Štěpán Vláčil

Head of Performance

Štěpán je z nás největší klikař. Specialista na výkonnostní PPC. Zkušenosti přes 15 let. Stará se o to, aby vaše reklamní kampaně byly efektivní. Jeho běžná slova jsou PNO, ROI, CTR, ROAS, CRO. Prostě… expert na klikání na internetech.

Viktor Holas Viktor Holas

Viktor Holas

SEO specialista

SEO konzultant se specializací na link building. Tvoří vlastní projekty ve Spojených státech a České republice. Externě vede strategický rozvoj agenturních klientů v oblasti optimalizace webových stránek.

Jitká Kopecká Jitka Kopecká

Jitka Kopecká

Marketing Coordinator

V Next Vision má v péči socky, blog, e-mailing a kafe. Napíše vám jakýkoliv text, pokud nemá být o ní.

Petr Niznik Peter

Peter Nižník

PHP back-end vývojář

Vlastní slevovou kartičku do nedalekého McDonaldu a neváhá ji použít, aby nás nasytil. Kromě toho u nás taky seniorně programuje, ale to už nás tolik nebere, pochopte.

Jirka Jirka

Jirka Švihálek

Projektový vedoucí

Milovník psů a firemní projekťák. Takže vlastně krotitel divé zvěře. Jeho prací je ukočírovat požadavky na projekt i všechny probíhající práce, a předat je klientovi jako smysluplný celek.

Klaudia Figlárová

Wordpress developer

Nastupovala jako stážistka, momentálně je už rok součástí týmu. Vytváří weby a specializuje se na e-shopy.