Čtyři důvody, proč tvořit marketing s námi

 • vyznáme se v obchodu i z vaší perspektivy

  Dobře známe všechny stránky podnikání. Máme bohaté zkušenosti s vlastními projekty postavenými na elektronickém obchodování (e-commerce). Proto přesně víme, jaká je hodnota času i peněz. Respekt k vaší práci určuje způsob, jakým spravujeme vaše investice do reklamních kampaní.

 • vážíme si vaší práce

  Netváříme se, jako bychom snědli všechnu moudrost světa. Mluvíme lidskou řečí. Nejen odbornými frázemi. Snažíme se podrobně poznat váš byznys. Podle jeho charakteristik pak nastavujeme vhodnou marketingovou strategii.

 • neděláme zbytečné blbosti

  Když něco nedává smysl, řekneme to. Výhradně používáme takové nástroje, které jsou vhodné pro vaše potřeby. Máme s vámi totiž společný cíl. Úspěch na internetu.

 • stojíme si za výsledky

  Umíme tvořit weby. Víme, jak funguje prodej na internetu. Postavíme na nohy novou značku, nebo zlepšíme komunikaci už zavedené. Jsme tým nezávislých profesionálů s letitými zkušenostmi s prací pro mezinárodní korporace i drobné živnostníky. Společně sdílíme dovednosti, které už pomohly řadě společností. Stejně jako výsledky. Za kvalitou našich služeb si stojíme. Důkazem jsou naše vlastní mezinárodní e-shopy.

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo

Naše cesta

Společnost Next Vision má za sebou pestrou historii. Za jejím vznikem stála potřeba posunout podnikání zase o kus dál. Digitální agenturu založil Petr Myšák, který se marketingu a tvorbě webových stránek věnuje už od roku 2006. S rostoucím počtem kolegů transformoval projekt do dnešní podoby online marketingové agentury, která dokáže skloubit dovednost vývoje webových stránek s funkčním marketingem.

Náš energický tým má znalosti a nebojí se přicházet s novými nápady. I díky nim může vaše značka nabrat na síle.

Tým Next Vision

Petr Myšák Petr Myšák

Petr Myšák

CEO, zakladatel společnosti

Ostřílený veterán, který již od roku 2006 pomáhá budovat úspěšné internetové projekty svých klientů. Má na svědomí dnešní podobu digitální agentury Next Vision. V lednu 2019 úspěšně dokončil akvizici společnosti, která provozuje jeden z největších e-shopů se vzduchotechnikou v České republice. Pomohl jí k růstu o stovky procent. Nyní s ní rychle expanduje do zahraničí. Čerstvý vzduch a výzvy má rád i v osobním životě. Proto občas zdolá některý z alpských vrcholů.

Jirka Jirka

Jirka Švihálek

Project manager

Jirku se nám podařilo získat do týmu poté, co pomohl rodinné společnosti Yoggies prorazit s novou řadou produktů na extrémně konkurenčním trhu. Od té doby vede projektové týmy a reklamní kampaně našich klientů. Jeho silnou stránkou je krocení chaosu a divoké zvěře. Baterky si dobíjí venčením svých tří psů a stres odbourává zásadně v ringu.

Jakub Skopal Jakub Skopal

Jakub Skopal

PPC and Social media specialist

Jakub si prošlapal cestu pěkně od začátku. Dnes už je zkušeným průvodcem, s kterým se nemusíte bát vyrazit do světa vyhledávačů nebo výkonnostních kampaní na sociálních sítích založených na platbě za kliknutí (Pay-per-click – PPC). Dokáže se zaměřit na výkon a být mimořádně kreativní. To je kombinace, která nás baví a váš byznys posune vpřed. Jakub je zároveň majitelem jednoho z prvních plně automatizovaných fitness center v České republice. Není tedy divu, že je také zapáleným sportovcem.

Viktor Holas Viktor Holas

Viktor Holas

SEO and UX specialist

Jeho superschopnostmi jsou konzistence a trpělivost. V Next Vision má na starosti strategický rozvoj klientů. Díky němu přivádí více uživatelů z vyhledávačů a zajišťuje více konverzí a prodejů. Výsledků nedosahuje na základě pouhé teorie, ale zejména díky zkušenostem s vlastními internetovými projekty. Ty mají díky budování obsahu, uživatelského prožitku (User Experience – UX) a zpětných odkazů (Linkbuilding) úspěch i na zahraničních trzích, jako např. ve Spojených státech.

Anna Rollerová

Account manager

Velmi pravděpodobně jedna z prvních osob, se kterými budete v Next Vision hovořit. Skoro pořád se usmívá. Několika společnostem už pomohla vytvořit dobře fungující obchodní tým a základnu spokojených zákazníků. Nyní čelí podobné výzvě v Next Vision. Hravě vás provede úvodním procesem a díky své schopnosti poskládat dohromady všechny důležité informace, s vámi najde nejvhodnější řešení pro váš projekt.

Petr Niznik Peter

Peter Nižník

PHP developer senior

Jeho brilantní mozek, který nás jistí ve správcovské části, tzv. backendu, jsme nalezli v Brně. Tam tvoří nové funkce různých projektů, které pro své zákazníky spravujeme. Za více než 10 let vývoje zanechal svou stopu v kódu na mnoha místech. Od firemních intranetů až po mezinárodní e-shopová řešení. Ceníme si ho nejen za schopnost poradit si excelentně s chybou 404, ale i pro kouzelnou kartičku na slevu v McDonald’s, kterou neváhá použít, aby nás zasytil.

Klaudia Figlárová

WordPress developer

Původně stážistka a studentka, která k nám našla cestu ze Slovenska roste téměř stejně rychle, jako open source platforma Wordpress, na kterých s námi staví webová řešení. Spravuje převážně e-shopová řešení s využitím Woocommerce.

Samuel Hornek

Business consultant

Se zapálením vedl otěže naší digitální agentury, aby je později předal a namísto toho popustil uzdu fantazii při vedení startupových a ekologických projektů. V Next Vision nám pomáhá se strategií a s vylepšováním procesů. Jeho mocnou zbraní je schopnost vést tým. Rychle vyhodnotí, v jaké evoluční fázi se váš projekt nachází a kde bude ještě potřeba zabrat. Poskytne vám také konstruktivní zpětnou vazbu.

Ondra Ptáček Ondra Ptáček

Ondřej Ptáček

PPC specialist

Ondra nabral zkušenosti jako support reklamních účtů přímo v Googlu ve Varšavě a následně několik let nastavoval a optimalizoval kampaně velkých i malých klientů v několika agenturách. Dělal výkonnostní i brandové kampaně pro značky jako je Vivantis, Armáda ČR, Porsche Brno, UNCS. Rád objevuje nové věci, nastavuje pokročilé automatizace a dělá kampaně v zahraničí.

Jakub Janíček Jakub Janíček

Jakub Janíček

Copywriter & Linkbuilder

Jakub se věnuje textům všeho druhu už pět let. Začínal na anglických překladech, postupem času svou působnost rozšířil o copywriting, konzultaci obsahových strategií a linkbuilding. Spravuje tým o 10 lidech, kteří mu s jeho aktivitami pomáhají. Když zrovna není ponořený v písmenkách, pravděpodobně vaří nebo poslouchá hudbu. Na škole z diktátů nikdy nedostal horší známku než za 1.

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň?

Jaký máte celkový rozpočet na marketing a reklamu?

20 000 KčS takovým rozpočtem vám v marketingu nedokážeme pomoci. A pravděpodobně ani naše konkurence.
50 000 KčPočítejte spíše s jednorázovými pracemi. Budeme se snažit, abyste příště klikli více doprava!
200 000 KčMáte menší projekt? Tento rozpočet nám na jeho pravidelné opečovávání bude stačit.
500 000 KčInvestice do kvalitního marketingu se vyplatí. Děkujeme, že jste si toho vědomi!
1 000 000 KčJde vidět, že to s vaší snahou myslíte vážně. Využijeme všech dostupných sil. Pozor — po zboží ve vašich skladech se jen zapráší.
100 000 000 KčStátní zakázky neděláme. Nebo jste vyhráli v loterii?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich údajů společností Next Vision pro účely kontaktování Vaší osoby v rámci odeslané poptávky či dotazu.

Pokud neradi čekáte, můžete nám rovnou zavolat.

+420 799 525 753

Jirka

Spojeni budete s Jirkou, který rád zodpoví každý Váš dotaz.
Telefonicky se s námi můžete spojit od pondělí do pátku v časech 9:00 - 15:30