Čtyři důvody, proč tvořit marketing s námi

 • vyznáme se v obchodu i z vaší perspektivy

  Dobře známe všechny stránky podnikání. Máme bohaté zkušenosti s vlastními projekty postavenými na elektronickém obchodování (e-commerce). Proto přesně víme, jaká je hodnota času i peněz. Respekt k vaší práci určuje způsob, jakým spravujeme vaše investice do reklamních kampaní.

 • vážíme si vaší práce

  Netváříme se, jako bychom snědli všechnu moudrost světa. Mluvíme lidskou řečí. Nejen odbornými frázemi. Snažíme se podrobně poznat váš byznys. Podle jeho charakteristik pak nastavujeme vhodnou marketingovou strategii.

 • neděláme zbytečné blbosti

  Když něco nedává smysl, řekneme to. Výhradně používáme takové nástroje, které jsou vhodné pro vaše potřeby. Máme s vámi totiž společný cíl. Úspěch na internetu.

 • stojíme si za výsledky

  Umíme tvořit weby. Víme, jak funguje prodej na internetu. Postavíme na nohy novou značku, nebo zlepšíme komunikaci už zavedené. Jsme tým nezávislých profesionálů s letitými zkušenostmi s prací pro mezinárodní korporace i drobné živnostníky. Společně sdílíme dovednosti, které už pomohly řadě společností. Stejně jako výsledky. Za kvalitou našich služeb si stojíme. Důkazem jsou naše vlastní mezinárodní e-shopy.

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo

Naše cesta

Společnost Next Vision má za sebou pestrou historii. Za jejím vznikem stála potřeba posunout podnikání zase o kus dál. Digitální agenturu založil Petr Myšák, který se marketingu a tvorbě webových stránek věnuje už od roku 2006. S rostoucím počtem kolegů transformoval projekt do dnešní podoby online marketingové agentury, která dokáže skloubit dovednost vývoje webových stránek s funkčním marketingem.

Náš energický tým má znalosti a nebojí se přicházet s novými nápady. I díky nim může vaše značka nabrat na síle.

Tým Next Vision

Petr Myšák, jednatel, kontakt Petr Myšák, jednatel, kontakt

Petr Myšák

CEO, zakladatel společnosti

Ostřílený veterán, který již od roku 2006 pomáhá budovat úspěšné internetové projekty svých klientů. Má na svědomí dnešní podobu digitální agentury Next Vision. V lednu 2019 úspěšně dokončil akvizici společnosti, která provozuje jeden z největších e-shopů se vzduchotechnikou v České republice. Pomohl jí k růstu o stovky procent. Nyní s ní rychle expanduje do zahraničí. Čerstvý vzduch a výzvy má rád i v osobním životě. Proto občas zdolá některý z alpských vrcholů.

Jirka Švihálek

Project manager

Jirku se nám podařilo získat do týmu poté, co pomohl rodinné společnosti Yoggies prorazit s novou řadou produktů na extrémně konkurenčním trhu. Od té doby vede projektové týmy a reklamní kampaně našich klientů. Jeho silnou stránkou je krocení chaosu a divoké zvěře. Baterky si dobíjí venčením svých tří psů a stres odbourává zásadně v ringu.

Jakub Skopal Jakub Skopal

Jakub Skopal

PPC and Social media specialist

Jakub si prošlapal cestu pěkně od začátku. Dnes už je zkušeným průvodcem, s kterým se nemusíte bát vyrazit do světa vyhledávačů nebo výkonnostních kampaní na sociálních sítích založených na platbě za kliknutí (Pay-per-click – PPC). Dokáže se zaměřit na výkon a být mimořádně kreativní. To je kombinace, která nás baví a váš byznys posune vpřed. Jakub je zároveň majitelem jednoho z prvních plně automatizovaných fitness center v České republice. Není tedy divu, že je také zapáleným sportovcem.

Viktor Holas

SEO and UX specialist

Jeho superschopnostmi jsou konzistence a trpělivost. V Next Vision má na starosti strategický rozvoj klientů. Díky němu přivádí více uživatelů z vyhledávačů a zajišťuje více konverzí a prodejů. Výsledků nedosahuje na základě pouhé teorie, ale zejména díky zkušenostem s vlastními internetovými projekty. Ty mají díky budování obsahu, uživatelského prožitku (User Experience – UX) a zpětných odkazů (Linkbuilding) úspěch i na zahraničních trzích, jako např. ve Spojených státech.

Petr Niznik

Peter Nižník

PHP developer senior

Jeho brilantní mozek, který nás jistí ve správcovské části, tzv. backendu, jsme nalezli v Brně. Tam tvoří nové funkce různých projektů, které pro své zákazníky spravujeme. Za více než 10 let vývoje zanechal svou stopu v kódu na mnoha místech. Od firemních intranetů až po mezinárodní e-shopová řešení. Ceníme si ho nejen za schopnost poradit si excelentně s chybou 404, ale i pro kouzelnou kartičku na slevu v McDonald’s, kterou neváhá použít, aby nás zasytil.

Klaudia Figlárová

WordPress developer

Původně stážistka a studentka, která k nám našla cestu ze Slovenska roste téměř stejně rychle, jako open source platforma Wordpress, na kterých s námi staví webová řešení. Spravuje převážně e-shopová řešení s využitím Woocommerce.

Jakub Janíček Jakub Janíček

Jakub Janíček

Copywriter & Linkbuilder

Jakub se věnuje textům všeho druhu už šest let. Začínal na anglických překladech, postupem času svou působnost rozšířil o copywriting, konzultaci obsahových strategií a linkbuilding. Spravuje tým o 10 lidech, kteří mu s jeho aktivitami pomáhají. Když zrovna není ponořený v písmenkách, pravděpodobně vaří nebo poslouchá hudbu. Na škole z diktátů nikdy nedostal horší známku než za 1.

Zuzana Slepánková

PPC specialistka a datová analytička

Zuzka má 11 let zkušeností v sektoru rychloobrátkového zboží. Je specialistkou marketingových analýz, kterým se věnovala ve velkých výzkumných agenturách v Londýně a v Praze. Na její výsledky se spoléhala například Coca-Cola, Staropramen nebo Ferrero. Od jejího analytického smýšlení i ona potřebuje občas oddych – a není pro ní většího relaxu než kitesurfingu, kde si provětrá hlavu. V rámci Next Vision se stará o Google Ads a Sklik.

Petra Welsch

Business manager

Petra se narodila pro obchod, kterému se aktivně věnuje již přes 15 let. Učila se od velkých podnikatelů, kteří vybudovali úspěšné podniky, a pokročilé know-how začala brzy aplikovat i do svých procesů. Je zvyklá vést obchodní meetingy i celé týmy lidí. Miluje komunikaci a navazování nových pracovních vztahů, které vedou ke společnému cíli. V oboru online marketingu vidí velký potenciál a baví ji podporovat zajímavé projekty. Její vášní je tanec a hudba, ve volném čase také ráda cestuje za přírodou nebo relaxuje ve wellness.

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň?

Jaký máte celkový rozpočet na marketing a reklamu?

K jaké investici se nejvíce blížíte? Tuto informaci potřebujeme proto, abychom si udělali lepší obrázek o rozsahu možné spolupráce.
20 000 KčS takovým rozpočtem vám v marketingu nedokážeme pomoci. A pravděpodobně ani naše konkurence.
50 000 KčPočítejte spíše s jednorázovými pracemi. Budeme se snažit, abyste příště klikli více doprava!
200 000 KčMáte menší projekt? Tento rozpočet nám na jeho pravidelné opečovávání bude stačit.
500 000 KčInvestice do kvalitního marketingu se vyplatí. Děkujeme, že jste si toho vědomi!
1 000 000 KčJde vidět, že to s vaší snahou myslíte vážně. Využijeme všech dostupných sil. Pozor — po zboží ve vašich skladech se jen zapráší.
100 000 000 KčStátní zakázky neděláme. Nebo jste vyhráli v loterii?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich údajů společností Next Vision pro účely kontaktování Vaší osoby v rámci odeslané poptávky či dotazu.

Pokud neradi čekáte, můžete nám rovnou zavolat.

+420 797 724 661

Petr Myšák, jednatel, kontakt

 

Spojeni budete s Petrem, který rád pomůže vašemu byznysu.
Telefonicky se s námi můžete spojit od pondělí do pátku v časech 8:00 - 16:30