PPC REKLAMA

Správa PPC kampaní je řemeslo, kterému holdujeme dlouhé roky. Přinese viditelné výsledky rychle a vždy víte, za co platíte.

SEO

Optimalizace webu pro vyhledávače není magie. Je to dlouhodobý proces, který si zamilujete ihned, jakmile uvidíte kolik vám dokáže přivést nových zákazníků.

FACEBOOK REKLAMA

Když chcete účinnou online reklamu, jděte tam, kde jsou lidé. PPC reklama na Facebook Ads je spolu s kampaněmi ve vyhledávačích jasnou volbou, pokud potřebujete oslovit nové zákazníky.

ZBOŽOVÉ SROVNÁVAČE

Heureka, Zboží.cz a další srovnávače jsou často prvním místem, kde lidé začínají své hledání. Pomůžeme vám, abyste zde vynikli mezi ostatními eshopy.

AUDIT KAMPANÍ

Skutečně víte, za co platíte a zda kampaně správně vyhodnocujete? Správné nastavené měření konverzí a Facebook pixelu, je stejně důležité, jako optimalizace samotných PPC kampaní. My Vám pomůžeme.

MARKETINGOVÁ STRATEGIE

Víme, že své podnikání budujete s dlouhodobou vizí. I my svou práci stavíme na základě dlouhodobého plánu, zkušenostech a jasné strategii. Pomůžeme vám zlepšit strategii tak, aby přinesla co největší užitek.

SPRÁVA OBSAHU

Člověk by si řekl, že copywriting může dělat každý, kdo umí správně napsat "výjimečný", ale není tomu tak. Umíme dát dohromady výstupy z analýz, klíčová slova a vytvořit z nich originální text, který má hlavu a patu.

EXPANZE DO ZAHRANIČÍ

Získejte přístup k milionům nových zákazníků v dalších zemích. Budeme vám oporou a parťákem při vstupu na nové trhy.

AUTOMATIZACE B2B OBCHODU A MARKETINGU

Za 14 let práce jsme vytvořili vlastní postupy pro získávání obchodních příležitostí. Protože jsme malý tým, věnovali jsme hodně času automatizaci B2B obchodu a propojení s výkonnostním online marketingem. Stejnou možnost ušetřit čas i peníze a získat nové obchodní příležitosti nyní nabízíme i vám.

Víme, že své podnikání budujete s dlouhodobou vizí. I my svou práci stavíme na základě dlouhodobého plánu, zkušenostech a jasné strategii. Pomůžeme vám zlepšit strategii tak, aby přinesla co největší užitek.

Naše práce začíná podrobným auditem kampaní. Zjistíme, které prodejní kanály jsou pro váš byznys nejvhodnější, abyste nikde neutráceli bezvýsledně. Dále tvoříme výkonnostní PPC kampaně, pokročilý remarketing i SEO pro neplacené vyhledávání.

Realizujeme efektivní řešení pro digitální marketing. Zakládáme si na win-win partnerství, které vede k oboustranné spokojenosti, a na měřitelných výsledcích. Naši zákazníci mají přehled o tom, co se s jejich kampaní děje, díky pravidelným analýzám a reportingu.

Pomáháme vám růst už 14 let

Jsme silný tým. Díky zkušenostem s více než pětistovkou svěřených webů a e-shopů máme know how i nástroje pro každodenní i dlouhodobé výzvy, které přináší neustále se měnící online prostředí. Chceme, aby i byznysy našich klientů šly s dobou a aktuálními trendy. Pomáháme podnikatelům růst a s nimi rosteme i my.

 

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo