Nastavit a udržovat v chodu efektivní reklamní kampaně není žádný med. Jak taková správa PPC účtů v praxi vypadá se můžete podívat v checklistu zdarma, který jsme pro vás vytvořili ZDE. Pokud se do takového projektu nechcete pouštět sami, jsme tu pro vás my.

Pojďme se domluvit a PPC kampaně „které se vám vyplatí“ si za vás vezmeme na starost. Založíme účty, navrhneme strategii, vybereme klíčová slova, na která má smysl inzerovat. Vytvoříme a budeme efektivně spravovat PPC kampaně, všechno pečlivě změříme. Máme zkušenosti, máme know-how Google Ads, Skliku, Facebook Ads. A máme velkou chuť do práce.

Ušijeme vám PPC reklamu na míru

Naší misí je prodávat to, co má smysl si koupit. Specializujeme se na e-shopy a zaměřujeme se hlavně na výkonnostní kampaně, které prodávají.

Správa PPC a Facebook reklam profesionálně - od analýzy přes strategii, realizaci až k vyhodnocení

Máme zkušenosti s PPC reklamou v Google Ads nejen na českém trhu, ale i v zahraničí – například Německu, Maďarsku, Nizozemsku, ale také třeba na Filipínách či v Thajsku. Naše know-how se zakládá na stovkách hodin testování, aby byla propagace v Google Ads skutečně účinná. Díky tomu začne stoupat povědomí o vaší službě nebo zboží, což přirozeně povede k četnějším prodejům. Kromě toho se pomocí PPC reklam dají velice efektivně realizovat i náborové kampaně, pokud se zrovna díváte po nových tvářích do vašeho týmu.

Správa PPC kampaní s výsledky

PPC kampaně důsledně měříme. Vyhodnocujeme vaše klíčové KPI. Optimalizujeme efektivitu spravovaných kampaní. Využíváme pokročilé nástroje jako je PPC Bee, Weather Ads, strojové učení, skripty a automatizaci. Díváme se také za horizont PPC. Ověřujeme UX a průchodnost konverzní cestou na webu. 

Dostanete od nás přehledné a stále aktuální reporty v Google Data Studio. Přidáme slovní vysvětlení a doporučení dalších kroků správy PPC. Mluvíme lidskou řečí. Sledujeme novinky v oboru. Proaktivně vám navrhneme nová řešení, která testujeme a ověřujeme.

Máme s vámi společný cíl, úspěch na internetu! Kontaktujte nás a získejte správu PPC kampaní od specialistů s výsledky.

 

jakub-skopal

Garant spokojenosti

PPC systémy jsou Jakubovým každodenním chlebem. Zkušenosti však má s různými formami marketingu — nadchl ho totiž už v 15 letech, kdy zkoušel rozjíždět vlastní byznysy. V současné době v rámci Next Vision spravuje kampaně, jejichž rozpočet dohromady činí několik milionů. Do jeho rukou byly svěřeny kampaně například firem inComputer nebo Concept. Za jeho nejúspěšnější vlastní projekt považuje otevření sportovního centra s automatizovaným přístupovým systémem.

„Ačkoliv jsem vystudoval střední i vyšší školu, studování mě nikdy nebavilo. Již od dětství mě lákalo podnikání a jsem velice vděčný za to, že svoje sny v dospělosti aktivně realizuji. Pevně věřím, že mou chuť do práce oceňují i klienti a jejich výsledky mě motivují kvalitu svých služeb neustále zlepšovat.“

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň?

Jaký máte celkový rozpočet na marketing a reklamu?

K jaké investici se nejvíce blížíte? Tuto informaci potřebujeme proto, abychom si udělali lepší obrázek o rozsahu možné spolupráce.
20 000 KčS takovým rozpočtem vám v marketingu nedokážeme pomoci. A pravděpodobně ani naše konkurence.
50 000 KčPočítejte spíše s jednorázovými pracemi. Budeme se snažit, abyste příště klikli více doprava!
200 000 KčMáte menší projekt? Tento rozpočet nám na jeho pravidelné opečovávání bude stačit.
500 000 KčInvestice do kvalitního marketingu se vyplatí. Děkujeme, že jste si toho vědomi!
1 000 000 KčJde vidět, že to s vaší snahou myslíte vážně. Využijeme všech dostupných sil. Pozor — po zboží ve vašich skladech se jen zapráší.
100 000 000 KčStátní zakázky neděláme. Nebo jste vyhráli v loterii?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich údajů společností Next Vision pro účely kontaktování Vaší osoby v rámci odeslané poptávky či dotazu.

Pokud neradi čekáte, můžete nám rovnou zavolat.

+420 799 525 753

Jirka poptávka marketing Next Vision

Spojeni budete s Jirkou, který rád zodpoví každý Váš dotaz.
Telefonicky se s námi můžete spojit od pondělí do pátku v časech 9:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo