Nastavit a udržovat v chodu efektivní reklamní kampaně není žádný med. Jak taková správa PPC účtů v praxi vypadá se můžete podívat v checklistu zdarma, který jsme pro vás vytvořili ZDE. Pokud se do takového projektu nechcete pouštět sami, jsme tu pro vás my.

Pojďme se domluvit a PPC kampaně „které se vám vyplatí“ si za vás vezmeme na starost. Založíme účty, navrhneme strategii, vybereme klíčová slova, na která má smysl inzerovat. Vytvoříme a budeme efektivně spravovat PPC kampaně, všechno pečlivě změříme. Máme zkušenosti, máme know-how Google Ads, Skliku, Facebook Ads. A máme velkou chuť do práce.

Ušijeme vám PPC reklamu na míru

Naší misí je prodávat to, co má smysl si koupit. Specializujeme se na e-shopy a zaměřujeme se hlavně na výkonnostní kampaně, které prodávají.

Správa PPC a Facebook reklam profesionálně - od analýzy přes strategii, realizaci až k vyhodnocení

Máme zkušenosti s PPC reklamou v Google Ads nejen na českém trhu, ale i v zahraničí – například Německu, Maďarsku, Nizozemsku, ale také třeba na Filipínách či v Thajsku. Naše know-how se zakládá na stovkách hodin testování, aby byla propagace v Google Ads skutečně účinná. Díky tomu začne stoupat povědomí o vaší službě nebo zboží, což přirozeně povede k četnějším prodejům. Kromě toho se pomocí PPC reklam dají velice efektivně realizovat i náborové kampaně, pokud se zrovna díváte po nových tvářích do vašeho týmu.

Správa PPC kampaní s výsledky

PPC kampaně důsledně měříme. Vyhodnocujeme vaše klíčové KPI. Optimalizujeme efektivitu spravovaných kampaní. Využíváme pokročilé nástroje jako je PPC Bee, Weather Ads, strojové učení, skripty a automatizaci. Díváme se také za horizont PPC. Ověřujeme UX a průchodnost konverzní cestou na webu. 

Dostanete od nás přehledné a stále aktuální reporty v Google Data Studio. Přidáme slovní vysvětlení a doporučení dalších kroků správy PPC. Mluvíme lidskou řečí. Sledujeme novinky v oboru. Proaktivně vám navrhneme nová řešení, která testujeme a ověřujeme.

Máme s vámi společný cíl, úspěch na internetu! Kontaktujte nás a získejte správu PPC kampaní od specialistů s výsledky.

 

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo