Donti aneb Rozšířitelnost e-shopu

Donti je nově vzniklá značka ložního povlečení a bytových doplňků. Po značkou Donti majitel provozuje několik e-shopů. Obchody najdete na adresách Povlečení Donti, Donti pro rodinu, Donti obliečky.

Zadání

Vytvořit ucelený systém e-shopů s jednoduchou rozšířitelností. Klást důraz na automatizaci procesů s logistikou, skladováním a komunikací e-shopu. Obsluha e-shopu by měla zabrat co nejméně času. Co jde, tak to automatizovat.

Popis řešení

Celý systém byl od začátku stavěn robustněji než ostatní začínající e-shopy. Během krátké doby se mělo spouštět několik e-shopů napojených na jeden centralizovaný systém. Tento systém se zvolil Stormware Pohoda ve verzi E1. Podle analyzovaných informací je jedním z nejlépe fungujících řešení na napojení na externí systémy, tedy aspoň v této cenové hladině. 

V ekonomickém systému Pohoda jsou uchovávána všechna produktová data. Tato data se ve většině případů automaticky importují z XML souborů několika dodavatelů. Po ruční úpravě a korektuře se exportují do e-shopového řešení. V tuto chvíli to jsou dva české e-shopy a jeden slovenský e-shop. Systém si tedy dokáže poradit jak s různými jazyky tak měnami.

systém donti

Ve chvíli, kdy příjde objednávka, tak se automaticky přenese do Pohody. Obsluha se rozhodne, jestli objednávku vyřídí ručně, nebo pošle automatizovaně k naskladnění do eskládku. Eskládek je skladovací a logistické řešení pro provozovatele e-shopů. Zajišťuje kompletně práci se zboží - od balení, skladování až po dopravu k zákazníkovi. 

Nasazení nového e-shopu je, díky tomuto řešení, práce jen na několik málo dnů. Obsluha si navolí v jakém e-shopu, jazyku a měně se bude zvolený produkt zobrazovat.

 

Petr Myšák

Petr Myšák

S Petrem se setkáte na první nezávazné schůzce, v NEXT Vision je zodpovědný za projektové řízení a návrh marketingových strategií. Vystudoval ČVUT, webdesignu a on-line marketingu se věnuje od roku 2006. Rád sportuje, věnuje se horské turistice.

Napište si o krátkou úvodní konzultaci zdarma

Úvodní telefonická konzultace pro váš projekt zdarma. Vyplňete formulář a my se vám v pracovní dny do 24 hodin ozveme.

Řekli o nás

Co o nás říkají naši zákazníci

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace