Donti aneb Rozšířitelnost e-shopu - Digitální agentura - Next Vision

Donti aneb Rozšířitelnost e-shopu

  • Donti je nově vzniklá značka ložního povlečení a bytových doplňků
  • Pod značkou Donti majitel provozuje několik e-shopů. Obchody najdete pod názvy Povlečení Donti, Donti pro rodinu, Donti obliečky
Moderní byt
Číst dál Chci konzultaci zdarma

Kampaň ve zkratce

Slider

Kampaň trochu rozvláčněji

Zadání

Vytvořit ucelený systém e-shopů s jednoduchou rozšířitelností. Klást důraz na automatizaci procesů s logistikou, skladováním a komunikací e-shopu. Obsluha e-shopu by měla zabrat co nejméně času. Co jde, tak to automatizovat.

Popis řešení

Celý systém byl od začátku stavěn robustněji než ostatní začínající e-shopy. Během krátké doby se mělo spouštět několik e-shopů napojených na jeden centralizovaný systém. Tento systém se zvolil Stormware Pohoda ve verzi E1. Podle analyzovaných informací je jedním z nejlépe fungujících řešení na napojení na externí systémy, tedy aspoň v této cenové hladině. 

V ekonomickém systému Pohoda jsou uchovávána všechna produktová data. Tato data se ve většině případů automaticky importují z XML souborů několika dodavatelů. Po ruční úpravě a korektuře se exportují do e-shopového řešení. V tuto chvíli to jsou dva české e-shopy a jeden slovenský e-shop. Systém si tedy dokáže poradit jak s různými jazyky tak měnami.

Ve chvíli, kdy příjde objednávka, tak se automaticky přenese do Pohody. Obsluha se rozhodne, jestli objednávku vyřídí ručně, nebo pošle automatizovaně k naskladnění do eskládku. Eskládek je skladovací a logistické řešení pro provozovatele e-shopů. Zajišťuje kompletně práci se zboží - od balení, skladování až po dopravu k zákazníkovi. 

Nasazení nového e-shopu je, díky tomuto řešení, práce jen na několik málo dnů. Obsluha si navolí v jakém e-shopu, jazyku a měně se bude zvolený produkt zobrazovat.

1. 12. 2014

MÁTE DOTAZ ČI POPTÁVKU?

Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět

První telefonická konzultace je zcela zdarma

V ideálním světě bychom měli čas na spam. V něm ale nežijeme a tak vás spamovat nebudeme. Své údaje nám tak dáváte za účelem vyřízení poptávky a nic víc.
Přečtěte si i další příběhy