Zadání

Vytvořit ucelený systém e-shopů s jednoduchou rozšířitelností. Klást důraz na automatizaci procesů s logistikou, skladováním a komunikací e-shopu. Obsluha e-shopu by měla zabrat co nejméně času. Co jde, tak to automatizovat.

Popis řešení

Celý systém byl od začátku stavěn robustněji než ostatní začínající e-shopy. Během krátké doby se mělo spouštět několik e-shopů napojených na jeden centralizovaný systém. Tento systém se zvolil Stormware Pohoda ve verzi E1. Podle analyzovaných informací je jedním z nejlépe fungujících řešení na napojení na externí systémy, tedy aspoň v této cenové hladině. 

V ekonomickém systému Pohoda jsou uchovávána všechna produktová data. Tato data se ve většině případů automaticky importují z XML souborů několika dodavatelů. Po ruční úpravě a korektuře se exportují do e-shopového řešení. V tuto chvíli to jsou dva české e-shopy a jeden slovenský e-shop. Systém si tedy dokáže poradit jak s různými jazyky tak měnami.

Ve chvíli, kdy příjde objednávka, tak se automaticky přenese do Pohody. Obsluha se rozhodne, jestli objednávku vyřídí ručně, nebo pošle automatizovaně k naskladnění do eskládku. Eskládek je skladovací a logistické řešení pro provozovatele e-shopů. Zajišťuje kompletně práci se zboží – od balení, skladování až po dopravu k zákazníkovi. 

Nasazení nového e-shopu je, díky tomuto řešení, práce jen na několik málo dnů. Obsluha si navolí v jakém e-shopu, jazyku a měně se bude zvolený produkt zobrazovat.

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 797 724 661  

Rádi Vás uslyšíme Po - Pá 08:00 - 17:00

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo