1

milion Kč tržby

3

týdny fungování

V Next Vision se nevěnujeme pouze klientským projektům, ale také provozujeme vlastní e-shopy v několika zemích. Jedním z nich je i Vzdušín.cz, který byl ještě donedávna zaměřen na prodej zařízení na úpravu vzduchu. Naše ambice se však začaly rozšiřovat, a tak jsme do sortimentu zařadili i elektrokoloběžky — a v blízké budoucnosti plánujeme prodej dalších produktů, které souvisí s usnadňováním života obecně.

Vzdušín se za 7 let svého fungování rozrostl ve velkém stylu, a to nejen v rámci sortimentu, ale také zákaznické základny. Děláme vše, co s provozem e-shopu souvisí — od nákupu produktů, logistiky a skladování přes IT vývoj a cenotvorbu po zákaznickou podporu či marketing. Je nám naprosto jasné, že provoz e-shopu takového formátu není procházka růžovou zahradou. Obdivujeme tedy každého majitele e-shopu, který všechny tyto činnosti zvládá vykonávat, organizovat a delegovat.

Výchozí stav

V předchozích letech se Vzdušínu velice dařilo — meziročně jsme totiž rostli o více než 50 %. Přečíst si o tom můžete například v této starší případové studii. Přemýšleli jsme tedy nad způsoby, jak se rozrůstat dále. Už v roce 2020 jsme zvládli otevřít dvě nové země, a to Slovensko a Maďarsko. Rozhodli jsme se tedy pro expanzi do další země.

Fáze analýzy a zvažování

Celý článek po přihlášení

Získejte funkční tipy, data a případové studie od Next Vision.
Přihlaste se k odběru a využijte našich 14 let zkušeností.

Vážíme si důvěry a nespamujeme. Zasíláme 1 email měsíčně a můžete se odhlásit jedním kliknutím. 

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo