REMKO se na Slovensku vyhouplo o více jak 700%

 

Vstupní údaje

Společnost Remko s.r.o. je zástupcem německé značky REMKO pro český a slovenský trh. Firma je dodavatelem vysoce kvalitních produktů pro vytápění, chlazení a klimatizování. Remko s.r.o. zároveň nabízí kompletní realizaci, montáže a servis pro klimatizace, tepelná čerpadla, topidla a odvlhčovače. V této případovce se podíváme na uvedení značky REMKO na slovenský trh a následné budování povědomí o značce.
 

Sledování období prodeje: 1.5. - 31.7.2016

Výchozí stav: Firma na slovenském trhu teprve začínala a bylo třeba značku na trhu nejdříve představit. Jelikož pro firmu Remko zajišťujeme komplexní služby - včetně tvorby webu a e-shopu, tak se nám celý proces výrazně urychlil. Věděli jsme jak se systémy pracovat a měli jsme veškeré potřebné vstupní údaje. Případné změny jsme mohli okamžitě aplikovat a zajistit tak co nejvyšší úspěšnost kampaní.

Webové stránky jsou na dvou doméně www.remkosk.sk. Hlavní funkcí je nabízet ucelený katalog Remko výrobků včetně nabídky prodeje, montáže a servisu. Pro přenosné produkty je na webu aktivní modul pro objednávky. Takže jde o omezení přímých prodejů pouze na mobilní klimatizace.

Problematika: V segmentu klimatizací se jedná o ty dražší z produktů, které jsou oproti konkurenčním modelům v některých případech až 2x dražší

 

Naše práce

Naše práce:

  • SEO: PR, tvorba microsites, budování sítě zpětných odkazů
  • PPC: AdWords, Facebook Ads
  • Retargeting: Dynamický i statický na Facebooku, AdWords
  • Cenové srovnávače: Heuréka - Produktové reklamy, bannerová reklama

Výsledky:

  • Zvýšení tržeb o více jak 700% meziročně v hlavní sezóně
  • Při celkových nákladech 120 000 Kč na propagaci - ROI 300%

Podařilo se nám značku REMKO na slovenském trhu nejen uvést, ale dokonce i úspěšně a stabilně zakotvit. Zároveň se nám podařilo i náklady na propagaci vůči tržbám udržet na uzdě. Webové stránky se zobrazují na předních pozicích na slova jako: mobilní klimatizace, mobilní topidla, odvlčovače, tepelná čerpadla praha, atd.

 

Jakub Matoušek

Jakub Matoušek

Jakub je copywriter a markeťák. Specializuje se na sociální sítě a e-shopy. Jakub pro vás bude psát čtivé texty a bude mít na starosti výdělečnost vašich on-line kampaní a webů. Ve volném čase se rád věnuje sportu. Rád pracuje na inovativních projektech, které posouvají své okolí ještě o kus dál.

Napište si o krátkou úvodní konzultaci zdarma

Úvodní telefonická konzultace pro váš projekt zdarma. Vyplňete formulář a my se vám v pracovní dny do 24 hodin ozveme.

Řekli o nás

Co o nás říkají naši zákazníci

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace