Zvýšení tržeb o 300 % se snížením CPA o 64 %.

 

Vstupní údaje

PiPa-Oils oficiální distributor firmy Millers Oils, výrobce pokrokových olejů, maziv a aditiv nejen pro automobily. Miller Oils je anglická rodinná firma založená v roce 1887. Firma klade silný důraz na osobní a spolehlivé služby zákazníkům společně s pověstnou excelentní kvalitou.Díky stálým investicím do vývoje produktů, nejvyšší úrovni používané technologie a systému výstupní kontroly kvality náleží výrobky Millers Oils k nejpokrokovějším na světě.

Produkty PiPa-Oils využívají například:

  • WORLD RALLY CHAMPIONSHIP - MARTIN PROKOP

  • ORSÁK RALLY SPORT - ŠKODA FABIA S2000

Začátek spolupráce: Únor 2016

Výchozí stav: Firma vedla  marketing pouze svépomocí. PPC kampaně fungovaly jen v základním nastavení a zároveň byly kampaně v případě AdWords špatně nastavené. V kampaních byla použita obecná klíčová slova a cílení neodpovídalo cílové skupině - cílení bylo nastaveno na skupiny, které hledají mnohem levnější zboží 

Naše práce

Naše práce:

  • Nastavení Adwords a Sklik textových inzerátů na top produkty, zvýšení skóre relevance

  • Nastavení Google nákupu a rozčlenění na brand a non-brand výrazy

  • Nastavení Sklik PLA kampaní

  • Nastavení dynamického retargetingu na Googlu

  • Nastavení dynamického retargetingu na Facebooku

Výsledky:

  • Zvýšení tržeb o 300% v květnu oproti únoru

  • Snížení CPA (ceny za konverzi) v AdWords z 250 Kč na 90 Kč

Povedlo se nám tedy snížit náklady na konverze o cca 64 % a zároveň zvýšit tržby o 300%. Což v konečném výsledku potvrzuje fakt, že pouze dobrý produkt nestačí, je třeba pracovat i na kvalitním marketingu. Zvláště u kvalitních a prémiových značek je třeba dokázat zákazníky přesvědčit o kvalitách produktů a jeho přidaných hodnotách.

Jakub Matoušek

Jakub Matoušek

Jakub je copywriter a markeťák. Specializuje se na sociální sítě a e-shopy. Jakub pro vás bude psát čtivé texty a bude mít na starosti výdělečnost vašich on-line kampaní a webů. Ve volném čase se rád věnuje sportu. Rád pracuje na inovativních projektech, které posouvají své okolí ještě o kus dál.

Napište si o krátkou úvodní konzultaci zdarma

Úvodní telefonická konzultace pro váš projekt zdarma. Vyplňete formulář a my se vám v pracovní dny do 24 hodin ozveme.

Řekli o nás

Co o nás říkají naši zákazníci

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace