Potřebujete konkrétní SEO služby dle aktuálního stavu vašeho projektu nebo byste rádi svěřili celý projekt do rukou profesionálů?

Jsme SEO agentura, která vám pomůže odhalit nedokonalosti vašeho webu. Navrhneme efektivní řešení na míru a povedeme vás správným směrem – postavíme díky SEO dobře fungující stroj, který vám přivede nové návštěvníky, ale i zákazníky.

Jednotlivé SEO služby

Dílčí SEO služby dle aktuálního stavu vašeho projektu. Technická analýza, analýza klíčových slov, návrh informační architektury a další...

Komplexní správa SEO

Svěřte nám celý projekt a soustřeďte se na to, co vám jde nejlépe - vašemu podnikání!

viktor-shoptet

Garant spokojenosti

I když je SEO opravdu spletitým oborem, Viktor má přirozenou schopnost v každém projektu udělat pořádek a dodat mu pevné základy. Začínal před několika lety na americkém Amazonu, kde podával vlastní bezdrátová sluchátka. Během tří měsíců se dostal na 20 prodejů denně a této zkušenosti vděčí za nastartování jeho kariéry v online marketingu. Pracuje pro předního výrobce oken a dveří Pramos nebo třeba Fleurop, jenž rozváží květiny napříč 150 státy. Do toho provozuje vlastní projekt WiseBarber.com v Americe a český e-shop s CBD produkty Budibi.cz.

„Průběhem let se mi potvrdilo, že trpělivost opravdu přináší výsledky. Jsem vděčný za každou příležitost i výzvu, kdy mohu vystoupit ze své komfortní zóny a nabírat další a další zkušenosti, které mi pomáhají přiblížit se ke svým pracovním i osobním cílům. I když řeším primárně SEO a UX, mám bohaté zkušenosti také se strategickým směřováním firmy, vedení týmu, realizací marketingových strategií a projektovými pracemi obecně. Rozhodně se nepovažuji za člověka, který by celý týden čekal na víkend, aby si mohl oddechnout. Mimo pracovní rovinu svého života však také miluji sport — fitness, kolo, fotbal, tenis, horskou turistiku či lyžování.“

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň?

Jaký máte celkový rozpočet na marketing a reklamu?

20 000 KčS takovým rozpočtem vám v marketingu nedokážeme pomoci. A pravděpodobně ani naše konkurence.
50 000 KčPočítejte spíše s jednorázovými pracemi. Budeme se snažit, abyste příště klikli více doprava!
200 000 KčMáte menší projekt? Tento rozpočet nám na jeho pravidelné opečovávání bude stačit.
500 000 KčInvestice do kvalitního marketingu se vyplatí. Děkujeme, že jste si toho vědomi!
1 000 000 KčJde vidět, že to s vaší snahou myslíte vážně. Využijeme všech dostupných sil. Pozor — po zboží ve vašich skladech se jen zapráší.
100 000 000 KčStátní zakázky neděláme. Nebo jste vyhráli v loterii?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich údajů společností Next Vision pro účely kontaktování Vaší osoby v rámci odeslané poptávky či dotazu.

Pokud neradi čekáte, můžete nám rovnou zavolat.

+420 799 525 753

Jirka

Spojeni budete s Jirkou, který rád zodpoví každý Váš dotaz.
Telefonicky se s námi můžete spojit od pondělí do pátku v časech 9:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo