Analýza klíčových slov

Je základem každého projektu. Díky analýze zjistíte potenciál trhu, ale právě i nejvhodnější klíčová slova nebo fráze pro váš web i strukturu webu a obsahu.

Návrh informační architektury

Každý uživatel by se měl k informacím dostat snadno a rychle. Vytvoříme návrh ideální struktury a rozložení vstupních stránek na webu - kombinace UX a SEO.

Technická analýza

Vyskytují se na webu technické překážky či nedostatky, které způsobují vyhledávačům potíže při procházení webu? Pomůžeme vám je odstranit.

Obsahová analýza

Zjistěte, jak aktuálně pracujete s obsahem a jak byste mohli naplnit jeho potenciál. Sestavíme vám obsahovou strategii a ukážeme vám, jak s ní nadále pracovat.

Link building

Získávání zpětných odkazů (link building) je určitá forma reklamy, bez které není možné ve vyhledávání uspět nad konkurencí. Pojďme to společně změnit!

SEO konzultace

Žádný učený nespadl z nebe. Pokud si nevíte rady, potřebujete poradit nebo se jen ujistit, zda kroky, které v rámci SEO realizujete, jsou správně, napište nám!

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo