Už 14 let tvoříme e-shopy na míru tak, aby byly funkční, moderní a rychlé. Umíme váš internetový obchod napojit na sklad, účetnictví i jiné externí systémy a funkce. Chápeme, jak je pro podnikatele důležité, aby jeho eshop uměl automaticky párovat dostupnost zboží s importy od dodavatelů i pracovat s exporty pro zbožové vyhledávače. Napojíme na váš obchod platební brány, protože on-line platby preferuje čím dál více zákazníků.

Specializujeme se na práci s OpenCart, máme ovšem bohaté zkušenosti i s platformami WordPress, ShopTet a dalšími. Naprogramujeme ale i cokoliv, co se vymyká šablonám. Jsme tu, abychom splnili vaši představu o fungujícím online podnikání.

Jsme nejen programátoři

 Od okamžiku, kdy se do výroby e-shopu pustíme, myslíme na to, aby dobře fungoval ve světě online reklamy. Součástí našeho týmu jsou odborníci na SEO a UX, kteří zajistí, aby vám nový eshop už od svého začátku přiváděl nové zákazníky, a aby pro ně byl přehledný a uživatelsky přívětivý.

Máte to pod dohledem

Po celou dobu realizace budete mít přehled, co se právě děje, protože naši vývojáři s vámi budou v úzkém kontaktu. Tím, že se zákazníkem po celou dobu komunikujeme, víme přesně, co má jeho e-commerce site obsahovat. Tento postup nám dává flexibilitu a vám šetří peníze, protože se nic neprogramuje zbytečně. Je to win-win partnerství, na kterých si zakládáme.

Opencart

Řešení pro e-commerce stránky. Naše instalace systému je mírně upravená, očištěná od zbytečností a naopak doplněná o užitečné funkce.

Wordpress

Nejvšestrannější řešení pro tvorbu webů i e-shopů. Běží na něm zhruba 34 % stránek po celém světě. S WP se rádi mazlíme a tvoříme na něm weby na míru.

ShopTet

Když nechcete chodit daleko od domova. Tato česká platforma pro e-shopy vám dá intuitivní ovládání, a my zase úpravu na míru vašim potřebám.

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo