Už 14 let tvoříme e-shopy na míru tak, aby byly funkční, moderní a rychlé. Umíme váš internetový obchod napojit na sklad, účetnictví i jiné externí systémy a funkce. Chápeme, jak je pro podnikatele důležité, aby jeho eshop uměl automaticky párovat dostupnost zboží s importy od dodavatelů i pracovat s exporty pro zbožové vyhledávače. Napojíme na váš obchod platební brány, protože on-line platby preferuje čím dál více zákazníků.

Specializujeme se na práci s OpenCart, máme ovšem bohaté zkušenosti i s platformami WordPress, ShopTet a dalšími. Naprogramujeme ale i cokoliv, co se vymyká šablonám. Jsme tu, abychom splnili vaši představu o fungujícím online podnikání.

Jsme nejen programátoři

 Od okamžiku, kdy se do výroby e-shopu pustíme, myslíme na to, aby dobře fungoval ve světě online reklamy. Součástí našeho týmu jsou odborníci na SEO a UX, kteří zajistí, aby vám nový eshop už od svého začátku přiváděl nové zákazníky, a aby pro ně byl přehledný a uživatelsky přívětivý.

Máte to pod dohledem

Po celou dobu realizace budete mít přehled, co se právě děje, protože naši vývojáři s vámi budou v úzkém kontaktu. Tím, že se zákazníkem po celou dobu komunikujeme, víme přesně, co má jeho e-commerce site obsahovat. Tento postup nám dává flexibilitu a vám šetří peníze, protože se nic neprogramuje zbytečně. Je to win-win partnerství, na kterých si zakládáme.

Opencart

Řešení pro e-commerce stránky. Naše instalace systému je mírně upravená, očištěná od zbytečností a naopak doplněná o užitečné funkce.

Wordpress

Nejvšestrannější řešení pro tvorbu webů i e-shopů. Běží na něm zhruba 34 % stránek po celém světě. S WP se rádi mazlíme a tvoříme na něm weby na míru.

ShopTet

Když nechcete chodit daleko od domova. Tato česká platforma pro e-shopy vám dá intuitivní ovládání, a my zase úpravu na míru vašim potřebám.

6807-3330302e2e39302e

Garant spokojenosti

Peter plynule mluví webovými programovacími jazyky. K počítačům a technice ho to táhlo už od dětství, vstup do světa vývoje e-shopů a aplikací pro něj tedy byl logickým krokem. Stojí za tvorbou našeho e-shopu Vzdusin.cz včetně jeho tří zahraničních mutací. Dále se pyšní vývojem projektu Fleurop.cz, jenž zprostředkovává rozvoz květin napříč 150 státy.

„Moja práca je pre mňa zároveň aj koníčkom a tento odbor si ma získal vďaka príležitosti spájať kreativitu s funkčnosťou. Neustále teda vymýšľam inovácie, ako svoje aj klientske projekty technicky posunúť dopredu tak, aby bola užívateľská skúsenosť čo možno najprívetivejšia. A keď práve nie som ponorený v kódoch, stretnúť ma môžete na futbale či florbale.“

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň?

Jaký máte celkový rozpočet na marketing a reklamu?

20 000 KčS takovým rozpočtem vám v marketingu nedokážeme pomoci. A pravděpodobně ani naše konkurence.
50 000 KčPočítejte spíše s jednorázovými pracemi. Budeme se snažit, abyste příště klikli více doprava!
200 000 KčMáte menší projekt? Tento rozpočet nám na jeho pravidelné opečovávání bude stačit.
500 000 KčInvestice do kvalitního marketingu se vyplatí. Děkujeme, že jste si toho vědomi!
1 000 000 KčJde vidět, že to s vaší snahou myslíte vážně. Využijeme všech dostupných sil. Pozor — po zboží ve vašich skladech se jen zapráší.
100 000 000 KčStátní zakázky neděláme. Nebo jste vyhráli v loterii?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich údajů společností Next Vision pro účely kontaktování Vaší osoby v rámci odeslané poptávky či dotazu.

Pokud neradi čekáte, můžete nám rovnou zavolat.

+420 799 525 753

Jirka

Spojeni budete s Jirkou, který rád zodpoví každý Váš dotaz.
Telefonicky se s námi můžete spojit od pondělí do pátku v časech 9:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo