Chcete se pustit do online podnikání a spustit vlastní e-shop? Nebo již provozujete kamennou prodejnu a chcete rozšířit své pole působnosti? Se vstupem do světa e-commerce vám pomůžeme od A do Z.

Češi si stále více osvojují nakupování po internetu a můžete se vsadit, že někteří z vašich konkurentů už online prodávají. A vy rozhodně nemusíte zůstat pozadu.

Naklikáme to za vás.

Pro začínající e-shopy rádi využíváme českou platformu Shoptet, na které k dnešnímu dni běží už přes 20 tisíc internetových obchodů. Její zakladatelé od roku 2007 tvořili e-shopu na míru a jednoho dne si položili otázku, proč nevytvořit univerzální systém, na kterém by si vlastní prodej mohl snadno rozjet prakticky kdokoli.

Správa platformy je tak velmi intuitivní a vše je navíc automaticky nastaveno pro zásady GDPR a další platné standardy. K dispozici je množství šablon a rozšiřujících doplňků. Krom jiného Shoptet nabízí propojení s EET, účetním systémem Pohoda nebo vlastní fakturační platformou.

Nastavíme. Zpropagujeme.

Nahráním produktů do systému ale pochopitelně nic nekončí, přesně naopak – obchod, o kterém nikdo neví, prakticky neexistuje. Obrátit se na nás můžete i s poptávkou po marketingových službách. Společně si probereme vaše cíle, vize a vymyslíme, jak k celému projektu přistoupit co nejefektivněji.

Opravdu to není jen o kvantitě. Můžete mít tisíce úspěšných konverzí, pokud vás ale jedna (například v rámci PPC kampaně) vyjde na 500 Kč, zatímco zakoupený produkt prodáváte pouze s marží 30 Kč, zakládáte si na dlouhodobý problém. A právě proto je potřeba optimalizovat.

Společně přijdeme s tím nejlepším řešením právě pro vaše podnikání.

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 797 724 661  

Rádi Vás uslyšíme Po - Pá 08:00 - 17:00

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo