Shoptet - Digitální agentura - Next Vision

Shoptet

Když nechcete chodit daleko od domova. Tato česká platforma pro e-shopy vám dá intuitivní ovládání, a my zase úpravu na míru vašim potřebám.

  • česká platforma a helpdesk
  • 20 tisíc spuštěných e-shopů
  • základní tarif zdarma na vyzkoušení
  • množství šablon a rozšiřujících doplňků
Chci vědět jak Chci konzultaci zdarma

Chcete se pustit do online podnikání a spustit vlastní e-shop? Nebo již provozujete kamennou prodejnu a chcete rozšířit své pole působnosti? Se vstupem do světa e-commerce vám pomůžeme od A do Z.

Češi si stále více osvojují nakupování po internetu a můžete se vsadit, že někteří z vašich konkurentů už online prodávají. A vy rozhodně nemusíte zůstat pozadu.

Naklikáme to za vás.

Pro začínající e-shopy rádi využíváme českou platformu Shoptet, na které k dnešnímu dni běží už přes 20 tisíc internetových obchodů. Její zakladatelé od roku 2007 tvořili e-shopu na míru a jednoho dne si položili otázku, proč nevytvořit univerzální systém, na kterém by si vlastní prodej mohl snadno rozjet prakticky kdokoli.

Správa platformy je tak velmi intuitivní a vše je navíc automaticky nastaveno pro zásady GDPR a další platné standardy. K dispozici je množství šablon a rozšiřujících doplňků. Krom jiného Shoptet nabízí propojení s EET, účetním systémem Pohoda nebo vlastní fakturační platformou.

Nastavíme. Zpropagujeme.

Nahráním produktů do systému ale pochopitelně nic nekončí, přesně naopak – obchod, o kterém nikdo neví, prakticky neexistuje. Obrátit se na nás můžete i s poptávkou po marketingových službách. Společně si probereme vaše cíle, vize a vymyslíme, jak k celému projektu přistoupit co nejefektivněji.

Opravdu to není jen o kvantitě. Můžete mít tisíce úspěšných konverzí, pokud vás ale jedna (například v rámci PPC kampaně) vyjde na 500 Kč, zatímco zakoupený produkt prodáváte pouze s marží 30 Kč, zakládáte si na dlouhodobý problém. A právě proto je potřeba optimalizovat.

Společně přijdeme s tím nejlepším řešením právě pro vaše podnikání.

Jak pracujeme

Odstartujte s námi úspěšný web

vize-a-cile-projektu

Vize a cíle projektu

Máme pro vás připravený úvodní dotazník, kde zjišťujeme vize a cíle vašeho projektu. Projekty řídíme s lehkostí a dodržujeme, co jsme slíbili.

Technická specifikace

Technická specifikace

K projektům připravujeme detailní technickou specifikaci, kde si s vámi probereme vaše přání a požadavky.

Plánujeme postup

Plánujeme postup

Plán krok za krokem. Definujeme, jak budeme při vývoji postupovat, takže nedochází k nenadálým zdražováním projektu. Během vývoje jsme s vámi v pravidelném kontaktu.

Marketing

Marketing

Na projekt se díváme i z marketingového pohledu, chceme aby váš web vydělával.

Proaktivní přístup

Proaktivní přístup

Proaktivně pro váš projekt přinášíme kreativní a zajímavé nápady, které ho posouvají dále.

Dodržujeme termíny

Dodržujeme termíny

Dodržujeme termíny a držíme slovo. V případě zpoždění projektu vám dáme slevu.

Řešení konzultujeme

Řešení konzultujeme

Jsme kritičtí, zadání vždy konzultujeme na úrovni celého týmu a hodnotíme, zda jsou zvolená řešení vhodná pro váš projekt. Naše weby vám umí vydělávat peníze.

Obchodní tajemství

Obchodní tajemství

Ctíme obchodní tajemství, informace o vašem projektu nikde nešíříme.

Potisk triček
Vzdušín

Pomáhali jsme značkám

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za pvní telefonickou konzultaci nic neplatíte.

V ideálním světě bychom měli čas na spam. V něm ale nežijeme a tak vás spamovat nebudeme. Své údaje nám tak dáváte za účelem vyřízení poptávky a nic víc.