Jsme Next Vision. Soustředíme se na tvorbu přehledných webových prezentací a ecommerce stránek. Od roku 2006 jsme spustili již přes 450 webových realizací.

Každý nový projekt začínáme důkladnou analýzou. Pro váš web navrhneme obsah i grafiku. Zatímco se píšou texty, programátoři web upraví pro prohlížeče. Každé internetové stránky od nás jsou samozřejmě responzivní pro mobilní zařízení, protože víme, že z těch přichází stále více potenciálních zákazníků. Na závěr nasadíme na stránky potřebnou analytiku, která vám zjednoduší budoucí marketing.

Jsme nejen programátoři

Od okamžiku, kdy se do výroby webu pustíme, myslíme na to, aby dobře fungoval ve světě online reklamy. Součástí našeho týmu jsou odborníci na SEO a UX, kteří zajistí, aby vám nové webové stránky už od svého začátku přiváděly nové zákazníky, a aby pro ně byly přehledné a uživatelsky přívětivé.

Máte to pod dohledem

Po celou dobu realizace budete mít přehled, co se právě děje, protože naši vývojáři s vámi budou v úzkém kontaktu. Tím, že se zákazníkem po celou dobu komunikujeme, víme přesně, co mají jeho webové stránky obsahovat. Tento postup nám dává flexibilitu a vám šetří peníze, protože se nic neprogramuje zbytečně. Je to win-win partnerství, na kterých si zakládáme.

Wordpress

Nejvšestrannější řešení pro tvorbu webů i e-shopů. Běží na něm zhruba 34 % stránek po celém světě. S WP se rádi mazlíme a tvoříme na něm weby na míru.

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo