WordPress a jeho potenciál

Když v roce 2003 vyšla první verze WordPressu jen s naprosto základními funkcemi, málokdo očekával, že se z něj časem stane jeden z předních nástrojů pro správu webu. Uživatelé si jej cení hlavně pro svou jednoduchost a široké funkce úprav.

Dnes se proto můžeme setkávat s weby založenými na WordPressu na denní bázi. A často to ani nepoznáte, protože do něj průběhem let přibylo tolik funkcí, že se téměř úplně ztratily pro WordPress typické prvky.

V současné době se dá pracovat s nepřeberným množstvím pluginů a šablon. Jejich správné použití je však zásadní – běžně se totiž setkáváme s weby, které jsou nejrůznějšími prvky silně zahlceny, což web zpomaluje a mimo jiné také vystavuje bezpečnostními rizikům.

My weby optimalizujeme tak, aby vše běželo v pořádku a bezpečně. I náročnější procesy zvládneme nastavit elegantně a jednoduše.

Výhody:

  • Open source software – přístup do jeho základních souborů má každý správce, z čehož tkví jeho široká přizpůsobitelnost
  • Zastupitelnost a snadná migrace systému pod jiného správce
  • Jednoduchost ovládání
  • Vysoká míra bezpečnosti

Proč mít e-shop na WordPressu s pomocí WooCommerce?

Pokud máte eshop nebo plánujete jeho rozjezd, v rámci WordPressu jistě budete potřebovat plugin WooCommerce. Ten je na elektronické obchodování zaměřen – přes samotný WordPress se totiž eshop zařídit nedá.

V momentě, kdy Vám na web nainstalujeme WooCommerce, se vám otevřou dveře ke stabilnímu prodeji produktů online. Budete moci jednoduše přidávat produkty a jejich popisky, zařídíme přehledný nákupní košík a co možná nejvíce zjednodušíme proces objednávky.

WooCommerce využívá přes 30 % všech eshopů světa. Přesvědčte se proč.

Výhody:

  • Bezplatné využívání
  • Bohaté možnosti nastavení
  • Vysoká míra bezpečnosti

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo