WordPress a jeho potenciál

Když v roce 2003 vyšla první verze WordPressu jen s naprosto základními funkcemi, málokdo očekával, že se z něj časem stane jeden z předních nástrojů pro správu webu. Uživatelé si jej cení hlavně pro svou jednoduchost a široké funkce úprav.

Dnes se proto můžeme setkávat s weby založenými na WordPressu na denní bázi. A často to ani nepoznáte, protože do něj průběhem let přibylo tolik funkcí, že se téměř úplně ztratily pro WordPress typické prvky.

V současné době se dá pracovat s nepřeberným množstvím pluginů a šablon. Jejich správné použití je však zásadní – běžně se totiž setkáváme s weby, které jsou nejrůznějšími prvky silně zahlceny, což web zpomaluje a mimo jiné také vystavuje bezpečnostními rizikům.

My weby optimalizujeme tak, aby vše běželo v pořádku a bezpečně. I náročnější procesy zvládneme nastavit elegantně a jednoduše.

Výhody:

  • Open source software – přístup do jeho základních souborů má každý správce, z čehož tkví jeho široká přizpůsobitelnost
  • Zastupitelnost a snadná migrace systému pod jiného správce
  • Jednoduchost ovládání
  • Vysoká míra bezpečnosti

Proč mít e-shop na WordPressu s pomocí WooCommerce?

Pokud máte eshop nebo plánujete jeho rozjezd, v rámci WordPressu jistě budete potřebovat plugin WooCommerce. Ten je na elektronické obchodování zaměřen – přes samotný WordPress se totiž eshop zařídit nedá.

V momentě, kdy Vám na web nainstalujeme WooCommerce, se vám otevřou dveře ke stabilnímu prodeji produktů online. Budete moci jednoduše přidávat produkty a jejich popisky, zařídíme přehledný nákupní košík a co možná nejvíce zjednodušíme proces objednávky.

WooCommerce využívá přes 30 % všech eshopů světa. Přesvědčte se proč.

Výhody:

  • Bezplatné využívání
  • Bohaté možnosti nastavení
  • Vysoká míra bezpečnosti
optimized-img_9391

Garant spokojenosti

Klaudia staví weby na WordPressu již několik let. Začínala jako naprostý samouk na střední škole, nyní má za sebou tvorbu i úpravy webových projektů různých velikostí. Nám pomáhá například s e-shopem Vzdusin.cz, který podle potřeb upravuje na všech jeho zahraničních mutacích. Do toho navíc zvládá magisterské studium, nuda tedy na jejím pořadu dne není prakticky nikdy.

„Wordpress vnímam ako ideálnu platformu, na ktorej stavať webové projekty. Poskytuje totiž takmer neobmedzený priestor na vlastné zmeny a v jeho administrácii sa ľahko zorientuje aj začiatočník. Neustále sa snažím zlepšovať a vzdelávať – a to ako vo WordPresse, tak aj mimo neho. Moja práca ma baví, jej výsledky sú totiž po implementácii úprav okamžite viditeľné. Keď si chcem oddýchnuť, rada sa vyvalím v saune alebo strávim večer s dobrou knihou.“

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň?

Jaký máte celkový rozpočet na marketing a reklamu?

K jaké investici se nejvíce blížíte? Tuto informaci potřebujeme proto, abychom si udělali lepší obrázek o rozsahu možné spolupráce.
20 000 KčS takovým rozpočtem vám v marketingu nedokážeme pomoci. A pravděpodobně ani naše konkurence.
50 000 KčPočítejte spíše s jednorázovými pracemi. Budeme se snažit, abyste příště klikli více doprava!
200 000 KčMáte menší projekt? Tento rozpočet nám na jeho pravidelné opečovávání bude stačit.
500 000 KčInvestice do kvalitního marketingu se vyplatí. Děkujeme, že jste si toho vědomi!
1 000 000 KčJde vidět, že to s vaší snahou myslíte vážně. Využijeme všech dostupných sil. Pozor — po zboží ve vašich skladech se jen zapráší.
100 000 000 KčStátní zakázky neděláme. Nebo jste vyhráli v loterii?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich údajů společností Next Vision pro účely kontaktování Vaší osoby v rámci odeslané poptávky či dotazu.

Pokud neradi čekáte, můžete nám rovnou zavolat.

+420 797 724 661

Petr Myšák, jednatel, kontakt

 

Spojeni budete s Petrem, který rád pomůže vašemu byznysu.
Telefonicky se s námi můžete spojit od pondělí do pátku v časech 8:00 - 16:30

Říkají o nás

Jsme moc rádi, že jsme vsadili na firmu Next Vision. Pro naši volbu byla rozhodující nejen bezvadná prezentace firmy, její dosavadní zkušenosti a úspěchy u jiných projektů, ale také to, že jsme lidsky nastaveni na stejnou vlnu. Ceníme si toho, že agentura vložila do našeho projektu celé svoje srdce, takže veškerá komunikace od začátku probíhala tak, jako bychom byli všichni kolegové z jedné firmy a nikoliv „jen” obchodní partneři. Z rostoucích výsledků máme radost a dále náš e-shop rozvíjíme společnými silami.

Jitka Mandysová

Fleurop.cz

Říkají o nás

S pomocí týmu Next Vision jsme dosáhli ohromujícího nárůstu konverzí a zisku. Jejich profesionální přístup, pečlivá analýza a strategické rozhodnutí přinesly hotový zázrak :-). Doporučuji všem, kteří hledají skvělého partnera pro PPC správu či SEO.

Tomáš Kalusek

Color Factory s.r.o.

 

Říkají o nás

Chtěl bych vám tímto poděkovat za spolupráci v uplynulém roce i za všechny náměty na zlepšení našeho webu, které hodnotím jako velmi přínosné.

David Luňák

ESET.cz

Říkají o nás

Spolupráce jak s p. Myšákem, tak s celým týmem společnosti Next Vision je nadstandardní a opravdu velice profesionální. Rozhodnutí spolupracovat s p. Myšákem s ohledem na skoro desetiletou spolupráci hodnotíme zpětně velice pozitivně a jsme rádi, že nám vždy pomohl posunout naše podnikání dál. A to v kontextu hledání funkčního řešení s dlouhodobou udržitelností, které zjednodušilo celkovou administraci.

Tomáš Horvát

top-crystal.cz

Říkají o nás

Vzájemné spolupráce s agenturou Next Vision si nesmírně vážíme. Naši důvěru si získali nejen díky rychlosti komunikace a řešení případných problémů, ale hlavně díky spolehlivé a profesionálně odvedené práci. Firma se nám stará o PPC reklamy, remarketing a správu sociálních sítí. Za nás opravdu velká spokojenost a můžeme všem jen doporučit. Během několika let spolupráce jsme se mnohokrát přesvědčili, že se na Next Vision můžeme maximálně spolehnout a dělá nám radost sledovat výsledky naší spolupráce. Jestli hledáte někoho, kdo Vám pomůže dál rozvíjet business, tak jste rozhodně na správné adrese.

Mgr. Jozef Cholp

incomputer.cz

Říkají o nás

Petra Myšáka jsem poznal již před mnoha lety a od té doby využíváme každý měsíc jeho služeb. Velice si cením jeho vstřícného jednání, navrhování vlastních řešení a kvalitně odvedené práce. Petr Myšák a jeho tým již pro nás dělali několik webových stránek a internetových obchodů. Tyto projekty také neustále vylepšují a rozvíjí. Zajišťují pro nás komplexní služby internetového marketingu již mnoho let. Vřele doporučuji!

Lukáš Štursa

levna-koupelna.cz

Říkají o nás

Celkově hodnotím spolupráci s firmou Next Vision nejen jako velmi profesionální, ale i jako velmi úspěšnou a prospěšnou, s velmi solidními náklady na režii a s velkým přínosem pro mou společnost. Ať již v procesu aktivního získávání nových zákazníků, tak i z hlediska dlouhodobého konceptu rozvoje firmy.

MUDr. Václav Kopecký

Vedoucí lékař kliniky EsthetX

Říkají o nás

S Next Vision spolupracujeme téměř dva roky. Pomáhají nám k růstu brandu i výkonu e-shopu skrze facebook reklamy a spolupracujeme i na dalších projektech. Oceňuji rychlost a kvalitu spolupráce.

Concept – chytře vymyšleno pro život

my-concept.cz

Říkají o nás

S firmou Next Vision spolupracujeme téměř tři roky na několika projektech. Za celou dobu mohu pouze potvrdit skvělou komunikaci, individuální profesionální přístup, ale hlavně spolupráci, která přináší výsledky. Aby recenze nevypadala až příliš skvěle, rád bych napsal nějakou negativní věc, ale bohužel-bohudík žádná nebyla.

Igor Step

equil.cz

Říkají o nás

Společnost Next Vision jsme oslovili, aby nám pomohla s akvizicí nových studentů. Petr Myšák se se mnou sešel, vyslechl mě, a na základě toho učinil několik opatření. Už první den po spuštění kampaně mi začali psát noví zájemci a já byl naprosto nadšen. Spolupráce dle mých představ.

Ing. Tomáš Vrbický

Škola Da Vinci

Říkají o nás

S Next Vision spolupracuji již řadu let a zatím velká spokojenost. Pokud hledáte někoho na správu online reklamy, tvorbu grafik a případně i úpravy webových stránek, můžu jen doporučit.

Denis Melas

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo