Pro Alzheimer Home, což je unikátní projekt komplexní péče o seniory a nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními onemocněními způsobujícími demenci, jsme realizovali několik služeb.

Klient za námi přišel s poptávkou tvorby informativního webu demence.cz, který má šířit osvětu ohledně této zákeřné nemoci. Jedná se o projekt, kam všichni potenciální pacienti, ale i pečující zavítají pro důležité informace, které poskytli vysoce kvalifikovaní odborníci.

Tyto informace, kterém těmto cílovým skupinám poskytujeme skrze tento projekt jim pomůže odpovědět na spoustu otázek a usnadní jim tak veškerou péči.

V prvotní fázi bylo důležité pochopit chování cílové skupiny. K tomu jsme zpracovali analýzu klíčových slov, díky které jsme zjistili, co pacienty a pečující nejvíce trápí a jaké konkrétní problémy řeší v souvislosti s touto nemocí. Na základě analýzy klíčových slov jsme sestavili informační architekturu webu tak, aby byla snadno pochopitelná pro obě cílové skupiny.

Na základě těchto prvotních podkladů jsme zpracovali drátěný návrh webu (wireframes) a poté grafický návrh. Jelikož je cílová skupina vyššího věku, kladli jsme důraz na velikost prvků a písma na webu.

Celý web jsme pak naprogramovali na open source systém WordPress.

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo