Na adrese www.fleurop.cz naleznete rozmanitou nabídku kytic vytvořenou speciálně pro český trh. Najdete zde širokou paletu nejrůznějších květin pro každou příležitost. Stačí si jen vybrat. Nezáleží, zda chcete obdarovat někoho, kdo bydlí desítky, stovky nebo tisíce kilometrů od Vás. Od objednání kytice až po její doručení uběhne pouze několik hodin.

Systém je unikátní napojením na globální systém, který propojuje objednávky a produtky z více než 150 zemí. Český zákazník tam může objednat květinu s doručením kdekoliv po světě a květina bude doručena během několika hodin. Realizaci totiž kytice provádí florista v dané lokalitě.

Doručení květiny zajišťuje lokální florista, který je systémem přiřazován na základě PSČ doručovací adresy objednávky. Florista dostává notifikační SMS a e-mail a potvrzuje doručení zásilky pomocí QR kódu.

Vyjádření klienta

„Pro stavbu nového e-shopu jsme si s výběrem partnera – marketingové agentury – dali opravdu záležet a jsme moc rádi, že jsme vsadili na firmu Next Vision. Pro naši volbu byla rozhodující nejen bezvadná prezentace firmy, její dosavadní zkušenosti a úspěchy u jiných projektů, ale také to, že jsme lidsky nastaveni na stejnou vlnu. Ceníme si toho, že agentura vložila do našeho projektu celé svoje srdce, takže veškerá komunikace od začátku probíhala tak, jako bychom byli všichni kolegové z jedné firmy a nikoliv „jen” obchodní partneři. Z rostoucích výsledků máme radost a dále náš eshop rozvíjíme společnými silami”.

Jitka Mandysová, Fleurop

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň?

Jaký máte celkový rozpočet na marketing a reklamu?

K jaké investici se nejvíce blížíte? Tuto informaci potřebujeme proto, abychom si udělali lepší obrázek o rozsahu možné spolupráce.
20 000 KčS takovým rozpočtem vám v marketingu nedokážeme pomoci. A pravděpodobně ani naše konkurence.
50 000 KčPočítejte spíše s jednorázovými pracemi. Budeme se snažit, abyste příště klikli více doprava!
200 000 KčMáte menší projekt? Tento rozpočet nám na jeho pravidelné opečovávání bude stačit.
500 000 KčInvestice do kvalitního marketingu se vyplatí. Děkujeme, že jste si toho vědomi!
1 000 000 KčJde vidět, že to s vaší snahou myslíte vážně. Využijeme všech dostupných sil. Pozor — po zboží ve vašich skladech se jen zapráší.
100 000 000 KčStátní zakázky neděláme. Nebo jste vyhráli v loterii?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich údajů společností Next Vision pro účely kontaktování Vaší osoby v rámci odeslané poptávky či dotazu.

Pokud neradi čekáte, můžete nám rovnou zavolat.

+420 797 724 661

Petr Myšák, jednatel, kontakt

 

Spojeni budete s Petrem, který rád pomůže vašemu byznysu.
Telefonicky se s námi můžete spojit od pondělí do pátku v časech 8:00 - 16:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo