Na adrese www.fleurop.cz naleznete rozmanitou nabídku kytic vytvořenou speciálně pro český trh. Najdete zde širokou paletu nejrůznějších květin pro každou příležitost. Stačí si jen vybrat. Nezáleží, zda chcete obdarovat někoho, kdo bydlí desítky, stovky nebo tisíce kilometrů od Vás. Od objednání kytice až po její doručení uběhne pouze několik hodin.

Systém je unikátní napojením na globální systém, který propojuje objednávky a produtky z více než 150 zemí. Český zákazník tam může objednat květinu s doručením kdekoliv po světě a květina bude doručena během několika hodin. Realizaci totiž kytice provádí florista v dané lokalitě.

Doručení květiny zajišťuje lokální florista, který je systémem přiřazován na základě PSČ doručovací adresy objednávky. Florista dostává notifikační SMS a e-mail a potvrzuje doručení zásilky pomocí QR kódu.

Vyjádření klienta

„Pro stavbu nového e-shopu jsme si s výběrem partnera – marketingové agentury – dali opravdu záležet a jsme moc rádi, že jsme vsadili na firmu Next Vision. Pro naši volbu byla rozhodující nejen bezvadná prezentace firmy, její dosavadní zkušenosti a úspěchy u jiných projektů, ale také to, že jsme lidsky nastaveni na stejnou vlnu. Ceníme si toho, že agentura vložila do našeho projektu celé svoje srdce, takže veškerá komunikace od začátku probíhala tak, jako bychom byli všichni kolegové z jedné firmy a nikoliv „jen” obchodní partneři. Z rostoucích výsledků máme radost a dále náš eshop rozvíjíme společnými silami”.

Jitka Mandysová, Fleurop

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo