Společnost REMKO s.r.o. je zástupcem německé značky REMKO pro český a slovenský trh. Firma je dodavatelem vysoce kvalitních produktů pro vytápění, chlazení a klimatizování. Remko s.r.o. zároveň nabízí kompletní realizaci, montáže a servis pro klimatizace, tepelná čerpadla, topidla a odvlhčovače.

Webové stránky jsou na dvou doménách .cz a .sk. Hlavní funkcí je nabízet ucelený katalog REMKO výrobků včetně nabídky prodeje, montáže a servisu. Pro přenosné produkty mají weby aktivní také objednávkový modul.

Pro společnost REMKO děláme dlouhodobě správu webu a SEO. Zejména pak vytváření obsahu a linkbuilding včetně placených článků. Webové stránky se zobrazují na předních pozicích na slova jako: mobilní klimatizace, mobilní topidla, odvlčovače, tepelná čerpadla praha, atd. Sledování pozic provádíme pomocí nástroje Collabim.

Na jaře roku 2017 jsme provedli kompletní redesign českého webu, který přinesl mj. novou responzivní šablonu, restrukturalizaci některých sekcí a SSL certifikát.

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo