TVORBA WEBU

Chybí vám web úplně, nebo je čas ten starý upravit aktuálním trendům? Umíme oživit design, zvýšit rychlost či zabezpečení, vytvořit verzi pro mobily, a tak vůbec stavíme weby na míru.

TVORBA E-SHOPU

Když to máš, tak to prodej. My se postaráme o to, abyste prodávali bez problémů, moderně, designově, s pohodlným napojením na sklad i účetnictví.

TVORBA WEBU NA WORDPRESS

Nejvšestrannější řešení pro tvorbu webů i e-shopů. Běží na něm zhruba 34 % stránek po celém světě. S WP se rádi mazlíme a tvoříme na něm weby na míru.

TVORBA E-SHOPU NA OPENCART

Řešení pro e-commerce stránky. Naše instalace systému je mírně upravená, očištěná od zbytečností a naopak doplněná o užitečné funkce.

TVORBA E-SHOPU NA SHOPTETU

Když nechcete chodit daleko od domova. Tato česká platforma pro e-shopy vám dá intuitivní ovládání, a my zase úpravu na míru vašim potřebám.

AUDIT WEBU ČI E-SHOPU

Máte web? A můžeme ho vidět? Skutečně vám ještě slouží nebo už je čas přeleštit rodinné stříbro a zkontrolovat jeho bezpečí?

Jsme Next Vision. Soustředíme se na tvorbu přehledných webových prezentací a ecommerce stránek. Od roku 2006 jsme spustili již přes 450 webových realizací.

Pracujeme pomocí metodiky agilního vývoje. V praxi to znamená, že zákazník nečeká týdny v napětí, jak bude jeho nový web vypadat, ale je po celou dobu v úzkém kontaktu s vývojovým týmem. Na začátku projektu provedeme důkladný úvodní audit, navrhneme obsah a grafiku, web zaplníme poutavými texty, e-commerce stránky napojíme na účetnictví, sklad i platební brány. Po celou tu dobu chceme znát váš názor a cokoliv, s čím nebudete spokojeni, můžeme ihned změnit. Tím, že se zákazníkem po celou dobu komunikujeme, víme přesně, co mají jeho webové stránky obsahovat. Tento postup nám dává flexibilitu a vám šetří peníze, protože se nic neprogramuje zbytečně. Je to win-win partnerství, na kterých si zakládáme.

ŽÁDOST O KONZULTACI ZDARMA

Máte dotaz či poptávku? Pošlete nám zprávu a my vám zavoláme zpět.

Za první telefonickou konzultaci nic neplatíte.

Odesláním souhlasíte s tím, že zpracujeme výše uvedené údaje za účelem Vašeho kontaktování v souvislosti s Vaším dotazem či poptávkou.

Nechcete čekat? Volejte hned.

+420 799 525 753

Rádi vás uslyšíme Po-Pá 09:00 - 15:30

Pomáhali jsme značkám

Fleurop logo
Concept logo
My Fair Landia logo
Logo Vzdušín
KetoFit logo
VŠMVV logo
Remko logo
Wellmall logo
esthetx
Incomputer logo
Zdravýspánek.cz logo
Laser esthetic logo
Jake & James logo
Nature No Tea logo
Bioplace logo
Wooden Hero logo
Silver Republic logo
Tvůj lék logo